Selimiye Satılık Arsalar // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Selimiye satılık arsalar ve Marmaris çevresi gayrimenkul ilanları ile kiralık satılık emlak bilgileri yayınlamaktadır.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsalar

 • İlan No
  350
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  722
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Gayrimenkul

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Selimiye satılık arsalar ve Marmaris çevresi gayrimenkul ilanları ile kiralık satılık emlak bilgileri yayınlamaktadır. Muğla Selimiye satılık emlak ilanı yeni listelenerek 722m2 gayrimenkul satışa çıkarıldı. K.G.A. Köy Gelişme Alanı kapsamı içinde kalan arazi yatırıma yönelik, fiyatı açısından uygundur. İmar çalışmaları sonuçlandığında prim yapması beklenmektedir. Farklı kullanımlar amacıyla satın alınması mümkündür.

Parselin çevresinde evler vardır. Alt yapı hizmetleri olarak elektrik, su, yol,telefon hizmetleri mevcuttur. Resmi şahıs tapulu olan gayrimenkul, kadastro yolu sınırına sahip değildir. Konum açısından Selimiye satılık arsalar olarak satış listemize alınan ilan, tapu tescili açısından herhangi sorunu bulunmamaktadır. Yabancıların şahıs adına mülk satın alması yasaktır. Çünkü; belediye hudutları dışında kalan arazilerin, konutların satılması yasaktır. Yabancı ortaklı veya yabancı sermayeli şirketlerin Türkiye'de mülk satın almaları il yüzde oranı aşılmadı ise serbesttir. Yabancıların devletimizle mütekabiliyet esasına uygun sözleşmesi olan ülkelere serbesti geçerlidir. İlanda yer alan satılık arsa ve Selimiye satılık emlak bilgileri hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Selimiye Gönenç Emlak

Köyde son yıllarda duyulan ilginin artışına sektörümüz tanık oldu. Giderek yükselen ilgi yoğunlaşarak devam ediyor. Sadece yazlık değil tüm yıl boyunca konaklama talebi görülüyor. Topoğrafik yapısının özelliği bu ilgiyi pekiştirmektedir. Orhaniye, Hisarönü Köyleri gibi genellikle düz konumda değildir. Yamaçları, meyilli arazileri Selimiye'nin her yerden deniz görebilme yüzdelik oranını yükseltmektedir. Deniz manzaralı konut sahibi olmak isteyenleri kucaklayan bir özelliktir.

Nitekim, deniz manzaralı konut imarlı satılık arsa talepleri en yoğun talep profilidir. Benzer manzaraya sahip, fakat konut imarlı olamayan satılık arsalar, gelecekteki imar çalışmalarının sonuçlanması ile prim beklentisi yüksek satılık emlak tiplerine fiyatının göreceli olarak uygun olması nedeniyle ilgi gösteriyorlar. Portföyümüzde yayınlanan satılık emlak ilanları içinde aradığınız özelliklerde bulunmayan taleplerinizi bizimle paylaşınız. Size uygun yeni ilanlar kayıt edilmeden sizlere bilgileriniz iletelim. Öncelik hakkının avantajlarından yararlanınız. Unutmayalım ki; danışmak kazandırır.

Şirketimizin düzenli güncellenen portföyüne kayıt edilen ilanlar, önceden oluşturulmuş otomatik olarak alıcı talepleriyle sistemde karşılaştırılır. Uyarı olarak karşımıza gelen potansiyel müşteri listesinden müşterilerimiz tek tek aranır. Bu çalışma yapıldıktan sonraki aşamada yeni ilan, önce inter aktif sitemize ardından RSS özet akış sistemine kayıt edilir.

Bülten üyelerine mail gönderilerek duyuru yapılır. İşlemlerin tamamlanması ardından; sosyal medyada şirket adına açılan hesaplarımızdan ilan kaydı, duyuru yapılır. Yerel gazete ilanına uygun satılık ilanlar için reklam tasarımı yapılır. Her yeni kayıt için işlem sürekli yenilenen döngüdür. İlanın kayıt edilmeden önce; G.P.S kullanarak yerinde tespiti, kadastro, tapu, İl Özel İdare Müdürlüğü 'nde gereken tetkikleri yapılır. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita