Selimiye Satılık Arsalar Araziler // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye satılık arsalar bilgileri ve konut inşaatına uygun arsa ile yatırımcılara arazi fırsat ilanları sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsalar Araziler

 • İlan No
  59
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  820
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Parseller

Marmaris Selimiye satılık arsalar  bilgileri ve konut inşaatına uygun arsa ile yatırımcılara arazi fırsat ilanları sunulmaktadır. Sitemizde Farklı özelliklere sahip gayrimenkul ilanları sitemde yenilenerek güncel verilmektedir.

Selimiye Ve Çevresi İmar Durumu

Marmaris merkeze 45km mesafede bulunan Selimiyede , çevresinde evler yer alan parsel harita ölçüm mesafesi ile denze uzaklığı 772 metredir. Resmi tapulu, kadastro işlemleri tamamlanmış Selimiye satılık arsa olarak sunulan parsel, plaja yakındır. Sahile yürüyerek ulaşma mesafesindeki satılık arsa K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı kapsamındadır. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine göre metraj ve kıyı kenar şerit kanunu kapsamları ile ilgili sorunu yoktur. Villa ya da pansiyon inşaatı yasal izinlerinin alınması için kadastro yoluna sınırı yani cephesinin olması gerekmektedir. Ancak; yol ile arasında, komşu bir parsel vardır. Bu nedenle inşaat izini, imar gelmeden veya mevcut yönetmelikte bir değişiklik yapılmadan mümkün görünmemektedir. Fakat elbette, satılık arsa bir değere sahiptir. Mevcut yasal düzenlemeler içinde emlak durumu teknik açıdan belirtildiği gibidir. Önü kapanmaz, deniz manzaralı lokasyonda, tapu,kadastro işlemleri tamamlanmış olma avantajları arsanın satın alınmasında önemli özelliklerdir.

Selimiye Emlak Danışmanlığı

Türkiye güney sahilleri ve Marmaris çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti veren Gönenç Emlak Ltd. Şti. yönetmelik değişikliği sonrası gayrimenkullere daha çok ilgi göstermeye başlamıştır. Bölgede 28 yıldan beri Selimiye satılık arsa satışları yönetiyoruz. Köyde henüz imar gelmemesine rağmen arazi tarla statüsünde bulunan parseller konut imarlı statüsü kazandı. Bu nedenle satılık emlak tipi gayrimenkul bilgileri sunulurken bu husus özenle belirtilmektedir. Satılık emlak ilanları ile Gönenç Emlak bülteni villa arsa gayrimenkul bilgilerini bu çerçevede sunmaktayız.

Selimiye Emlak Haberleri

Köy evleri müstakil ev villa yanı sıra konut imarlı ya da pansiyon apart otel inşaatı yapılabilecek özellikte satılık kiralık ilanlarından ilgilendiğinizi portföyümüzde bulamazsanız lütfen taleplerinizi iletiniz. Köyün dışında Muğla Marmaris çevresi gayrimenkul tipi ilanlar inter aktif site portföyünde mevcuttur. Kayıt edilen emlakları özet akış sistemi sizlere sunmaktadır. Sosyal medya üzerinde ise twitter ve facebook selimiyeemlak hesaplarından duyuruları takip edebilirsiniz. Selimiyebox bülteni ise periyodik yayın ile üyelerine köyden sektör hakkında haberler vermektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita