Selimiye Satılık Arsalar Gayrimenkul // Selimiye Emlak

Emlak ilanları ve Muğla Marmaris Selimiye gayrimenkul bilgileri ile Gönenç Emlak bülteni Selimiye satılık arsa güncel bilgilerini sunuyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsalar Gayrimenkul

 • İlan No
  116
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  230
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Emlak ilanları ve Muğla Marmaris Selimiye gayrimenkul bilgileri ile Gönenç Emlak bülteni Selimiye satılık arsa güncel bilgilerini sunuyor. Yerleşim Alanı hudutları içinde kalan denize 100 metre mesafede yatırım amacı veya farklı kullanımlar için satışa sunulan 230m2 Selimiye satılık arsa Karavan yerleştirme, tekne park yeri vb amaçlı kullanımlara uygundur. İnşaat için uygun şartlara haiz değildir. Çünkü, 400m altında kalan parsellere yapılaşma izini verilmemektedir. Parsel yerleşim alanı içinde kalmaktadır. Yapılaşmaya uygun olmamasına karşın yine de bir değeri vardır.

Arsa Alıcılarına Yer Gösterme

Parsel randevu alınarak Selimiye Emlak yetkilisi tarafından Selimiye satılık arsa için yer göstermesi yapılır, güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Tarafların anlaşması ardından, tapu dairesi, kadastro, özel idare, milli emlak kontrolleri yapılır. GPS veya kazık çakma yöntemiyle gayrimenkul hudutları tesbit edilir. Bu prosedürün mutlaka uygulanması gerektiği tarafımızdan alıcı, satıcıya tavsiye edilir. Güven, kontrole engel değildir. ilanlar köy yerleşim alanında araziler tarlalar detaylı bilgilerle güncellenerek sunulmaktadır.

Yatırım Değeri

Satılık arsa metrajı oldukça küçük olmasına karşın kullanım amacı açısından değer taşımaktadır. Yerleşim alanı içinde, denize yakın olması açısından satılık arsa ev inşaatı yapmak üzere kriterlere uygun değildir. Ancak; arsanın kullanımı veya komşu arsalardan diğeri ile tevhit yani birleştirme yapılması kazanım sağlayabilir. 400m üzerinde paresel kıyı şerit çizgisinden 150m mesafeden yakın olmayan arsaların satın alınması daha iyi olacaktır. Zira kıyı şerit kanunu koşulları izin vermemektedir. Ancak; tüm bunlara karşın satışa sunulan emlak satış değeri olduğu da gerçektir. Farklı kullanım amaçları için satın alınabilecek, yine de yatırım potansiyeline kendi çapında sahip satılık arsa olarak görülebilir.

Gönenç Emlak Avantajlı Parseller Fırsatları

1992 yılından beri Marmariste danışmanlık faaliyetinde bulunan şirket kurucularımız, francheising sistemi yapılanma çalışmaları gereği Köy de gayrimenkullerin pazarlanması etkinliğini öne çıkarmıştır. Bu kararın alınmasında 2007 sonrası imar plan uygulama çalışmalarındaki gelişmeler belirleyici olmuştur. Merkez ofisimiz resmi sitesinde yüzlerce satılık arsa, satılık imarlı arsa müstakil ev köy evleri sürekli güncel olarak yayınlanır. Nitekim, Yerleşim alanında muhtelif büyüklükte satılık arsalar portföyümüzde mevcuttur. Lütfen satılık arsalar hakkında isteklerinizi bildiriniz. portföyümüzde yatırım amacına yönelik ve konut imarlı satılık arsa yanı sıra kiralık satılık köy evi müstakil ev villa bilgileri de güncellenerek yenilenmiş durumda bulunmaktadır.

Fırsat Avantajları

Yeni kayıt edilen ilanlar dinamiktir. Yaşanan sürekli hareketlilik özet akış sistemi tarafından sunulmaktadır. Sosyal medya üzerinden facebook ile twitter anlık yayın sunmaktadır. Yorumlarınız sorularınıza yer verilmektedir. İnter aktif Bilgi Bankası özelliğindeki sitemize yeni kayıt edilen emlak, imar bilgileri değişiklikleri, duyurular için bültenimize kayıt olmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita