Selimiye Satılık Emlak Muğla Marmaris // Selimiye Emlak

Satılık emlak Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile villa araziler müstakil ev bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Emlak Muğla Marmaris

 • İlan No
  629
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  423
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Satılık emlak Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile villa araziler müstakil ev bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunuluyor. Muğla Marmaris Selimiye emlak piyasasına sunulan satılık arsalar araziler. İlanda sunulan parsel denize yakın mesafededir. Resmi tapulu şahıs adına tescili yapılmış arsa, Yerleşim Alanı hudutları içerisinde kalmaktadır. Ancak bu avantajlı konum; kadastro yoluna sınır, cepheli olmadığından kısa vadede nötr olmuştur. Yasal inşaat izni alınması mümkün olmadığından konut veya pansiyon yapılması mümkün değildir. Deniz gören manzaraya sahip olduğundan yatırım amacına uygun gayrimenkul olarak değerlendirilebilir. Ayrıntılı bilgi için ve imar konusunda Marmaris Belediyesi yetkilidir.

Selimiye Emlak Konut

Muğla ili çevresinde bulunan köylerde yabancıların emlak satın alması yasaklanmıştır. Ancak, Belediye hudutları kapsamında kalan parseller, yasada değişiklik olmadığı sürece, askeri yasak bölge dışında ise serbesttir. Şirketler ise taşınmaz satın alabilirler. Satın alınan arsanın kıyı kenar şerit kanunu ve diğer kriterlere örneğin; T.N.K.A veya, Sit alanı gibi özelliklere uygun olmaları da gerekmektedir.

Selimiye Gönenç Emlak Fırsatları

Gönenç Emlak Ltd. şirketi bölgenin en kapsamlı portföyüne sahiptir. Şirketimizin merkezi Marmaris de bulunmaktadır. Merkez ofisimizde yıllardır ayni adresimizde hizmet vermekteyiz. Selimiye Emlak Bülteni bölge hakkında ve gayrimenkul sektörü hakkında bilgileri güncel sunmaktadır. Selimiyeemlak.net sitemizde bu konuda detaylı bilgi verilmiştir. Bülten üyeliği ücretsizdir. Lütfen, satılık villa, müstakil ev, köy evi isteklerinizi iletiniz. Deneyimlerimizden, birikimlerimizde yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita