Selimiye Satılık Gayrimenkul // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık gayrimenkul ilanları ve arsa emlak bilgileri ile köy evleri villa müstakil ev arazi ilanları sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Gayrimenkul

 • İlan No
  40
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1900
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Muğla Marmaris Selimiye satılık gayrimenkul ilanları ve arsa emlak bilgileri ile köy evleri villa müstakil ev arazi ilanları sunuluyor..Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü  düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye satılık gayrimenkul ilan bilgileri ile köy evleri, müstakil ev, villa Gönenç Emlak selimiyebox bülteninde bilgileri sunuluyor. Kadastro yoluna sınırı bulunmayan, denize en yakın ucu 85 metre mesafeden başlıyarak geriye doğru çekilen , köy yerleşim alanı içinde, çok iyi mevkide bulunan değerli, satılık arsa gayrimenkul.

İmar Durumu

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Ancak, daha önce çıkarılmış olan kanun, plan, kararname, yönetmelikllerle bütün olarak değerlendirilir. Yasal olarak sadece kadastro yoluna sınır cephesi bulunan parseller inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon, apart otele böylece sahip olunur. İlan verdiğimiz taşınmazın youlu olmadığından yasal inşaat yapılması şimdilik mümkün değildir.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Parsel yer gösterme randevu alınarak yapılır. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Emlak Yatırım Fırsatları

Selimiye son yıllarda çok yoğun talep aldı. Bunun sonucu olarak satışa çıkarılan taşınmaz fiyatları yükseldi. Salgın sonrası sahillerde yaşam tercihi gelişince talep güçlendi. Ayrıca yatırım açısından, döviz kuru dalgalanmaları, yüksek enflasyon, seçim ekonomisi etkileri bölgeye ilgiyi arttırdı. Menkul yatırımında, avantajlar vardır. Örneğin hemen nakite dönebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı konusunda ayni şey söylenemez. Orta veya uzun vade yatırımın yapılması gereksinir. Revizyon İmar Planı sayesinde belirsizlik nispeten giderildi. Fakat, 1/5.000 veya 1/1.000 ölçekli planlar gerçekleşinceye kadar, nihai sonucun alınmasına zaman var. Beklenen süre ise yeni fırsatların açığa çıkmasıdır.

Satılık Arsa İlanları

Muhtelif özelliklere sahip ilanları elektronik ortamda sürekli güncellenerek piyasaya verilir. Uzman ekip tarafından ilanların kontrolları yapılır. Piyasada yaşanan gelişmelere göre değişiklikler yapılarak bilgilerin doğru verilmesi sağlanır. Dijital pazarlama çalışması kapsamında mülklere pazarda alıcı aranır. Öncelikle yıllar içinde oluşan potansiyel alıcı satıcı ağımızda paylaşım yapılır. Sürdürülen çalışmalar, stratejik planlama kapsamında ele alınır. Alıcı satıcı buluşmasının sağlanması önemli adımdır. Beğeni alan taşınmazlar alıcılara gösterilir ve ilgi devan ederse işlemin sona ermesini sağlayacak anlaşma yapılması sonuçtur.

Gönenç Emlak Şirketi Avantajlı Fırsatlar

1992 yılından beri gayrimenkul sektöründe bulunan şirketimiz kurucuları, sürekli güncel portföy bünyesinde köy evleri, taş ev, villalar, müstakil ev arsalar ilanlarını sitemizden sizlere ulaştırmaktadır. Selimiye satılık gayrimenkul deniz manzaralı emlak tipi taşınmaz isteklerinizi lütfen bildiriniz. En son kayıtlarımıza eklediğimiz mülk bilgileri fırsat ilan bilgilerinden sizlere sunulmaktadır. Selimiye Bülteni ücretsiz olup, ilgilenenlere sektörden son haber, gelişmeler periyodik olarak gönderilmektedir. Selimiye Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita