Selimiye Satılık Gayrimenkul // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye emlak satılık arsa ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile köy evleri villa müstakil ev arazi ilanları sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Gayrimenkul

 • İlan No
  40
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1900
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Muğla Marmaris Selimiye  emlak satılık arsa ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile köy evleri villa müstakil ev arazi ilanları sunuluyor. Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü  düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye de emlak satılık arsa ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile köy evleri villa müstakil ev Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde bilgileri sunuluyor. Kadastro yoluna sınırı bulunmayan, denize en yakın ucu 85 metre mesafeden başlıyarak geriye doğru çekilen , köy yerleşim alanı içinde, çok iyi mevkide bulunan değerli, satılık arsa gayrimenkul.

İmar Durumu

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır, projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon, apart otele sahip olunur. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Gayrimenkul yer gösterme randevu alınarak yapılır. Güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gönenç Emlak Şirketi Avantajlı Fırsatları

1992 yılından beri gayrimenkul sektöründe bulunan şirketimiz kurucuları, sürekli güncel portföy bünyesinde satılık kiralık köy evleri, villa, müstakil ev arsalar ilanlarını sitemizden sizlere ulaştırmaktadır. Marmaris Selimiye satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul emlak tipi gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz. En son kayıtlarımıza eklediğimiz mülk bilgileri fırsat ilan bilgilerinden sizlere sunulmaktadır. Selimiyebox bülteni ücretsiz olup, ilgilenenlere sektörden son haber, gelişmeler periyodik olarak gönderilmektedir. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita