Selimiye Satılık Parseller // Selimiye Emlak

Yatırımcılara uygun Selimiye satılık parseller ve Gönenç Emlak sektör haberleri güncel bilgilerle veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Parseller

 • İlan No
  659
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  918
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Yatırımcılara uygun Selimiye satılık parseller ve Gönenç Emlak sektör haberleri güncel bilgilerle veriliyor. Köy gelişme alanı içinde bulunan, kadastro yoluna 51 metre cephesi bulunan, denizden 724 metre uzaklıkta,yasal olarak çekme mesafeleri kurtarmadığından inşaat bu aşamada yapılamıyan gayrimenkul. Satılık emlak imar geldiği zaman yasal inşaata uygun parsel oluşacağından, gayrimenkul yatırımı amacına uygun arsadır. Komşu arsadan birleşme yapılır ise bugün de inşaat yapılma şansı vardır. Ancak net Bilgi Marmaris Belediye Başkanlığı'ndan alınabilir. 1/25.000 ölçekli onaylanan Datça Bozburun Revizyon Planı hükümleri konuya ışık tutmaktadır.

Gayrimenkul Yatırımı

Muğla çevresi emlak yatırımcıları için pek çok seçenek vardır. Altın, döviz, borsa en önde gelen ve yaygın kullanılanlardır. Fakat en çok kazandıran hangisi sorusuna yanıtımız gayrimenkul yatırımıdır denilebilir. Doğru verilen karar ile kazancınız yükselir. Burada kararın verilmesi için birinci yol profesyonel destek alınmasıdır. Konusunda uzman, deneyimli ve bilgi birikime sahip gayrimenkul danışmanı sizi başarılı yatırıma ulaştırabilir.

Yatırım Fırsatları Kazandırıyor

İkinci yol biraz zahmetl ve sabırlı izlenecek yol haritasını içerir. Çok kısa tanımlayalım. Önce araştırma, soruşturma, bilgi toplama evresi, ardından kıyaslama değerlendirme, durum muhakemesi ve analiz. Son olarak sentez ve ardından sonuç almak. Yani karar vermek. Bizim bilgi alt yapısı dediğimiz birikim, süreç içinde oluşur. Her şey bilgi ekseni etrafında yer alır. Burada öngörü, bilgilerin sağlam, güvenilir ve doğru olmasıdır. Yanlış bilgi üzerine kurulan mekanizma çöker. Bu süreç döngü olarak kendisini yeniler. İlerlemesi de bu sarmal dinbamik gelişim içinde gerçekleşir. Sonuç başarılı olacaktır.  

Selimiye Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi 

Alıcılara yer gösterme işlemi şirket yetkisi tarafından randevu alınarak yapılmaktadır. Alışverişin güvenli olması gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa gayrimenkul deniz manzaralı 918m2 dışında Lütfen sorularınızı bildiriniz. Portföyümüzde, satılık, Marmaris'te kiralık ev köy evleri villa müstakil ev yanı sıra özellikle inşaata uygun arsa bilgileri hakkında daha çok bilgi için bize ulaşınız.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita