Selimiyede Satılık Arazi // Selimiye Emlak

Selimiye Gönenç Emlak tarafından Muğla Marmaris Selimiye'de satılık arazi ve gayrimenkul ilanları ile yatırıma uygun parseller açıklanıyor.

Emlak Danışmanı

Selimiyede Satılık Arazi

 • İlan No
  377
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  525
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Araziler

Selimiye Gönenç Emlak tarafından Muğla Marmaris Selimiye'de satılık arazi ve gayrimenkul ilanları ile yatırıma uygun parseller açıklanıyor. Kadastro yoluna sınır cephesi bulunmaması nedeniyle insaat yapılamıyor. Mevcut durumda yatırım için ideal parsel olduğunu belirtelim.

İmar Durumu

Tarihi gelişim açısından kadastronun geçmesi çok önemlidir. 2008 yılında Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü yönetmeliği yasal yapılaşmayı yaygınlaştıran diğer önemli evredir. Revizyon Planı ve daha sonra çıkarılan imar barışı yaşanılan son gelişmelerdir. Toprak kanunu da etki sağlamıştır. Bu gelişmelere kısca göz atalım.

İmar Çalışmaları

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa. K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı sınırları içinde bulunan Selimiye satılık emlak, denize 150m mesafededir. K.K.Ş.K. Kıyı Kenar Şerit Kanunu kriterlerinin belirlediği çekme mesafelerine uyumludur. 400m2 üzerinde parsel olması nedeniyle metraj sorunu bulunmamaktadır. kadasrto yoluna cephesi olunca yasal olarak villa inşaatı için her hangi bir sorun kalmamaktadır.

İmar Planı

G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Muğla il sınırlarında, Belediye hudutları kapsamında olmayan köylere ilişkin yapılaşmayı belirlediği kriterlere uygunluk ile sağlamaktadır. Henüz imar uygulaması yapılmamasına karşın, tarla konumundaki parseller arsa statüsü sağlandı. Koşullara uygunluk bulunuyor ise; 85m2 taban oturumundan büyük olmamak üzere, yasal izin alınan villa inşaatı yapılması olanaklıdır.İmar çalıışmalarında 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı kabul edilince belirsizlikler ortadan kalktı. Yetki İl Özel İdare Müdürlüğü'nden Marmaris Belediyesine devir oldu. Lütfen daha fazla bilgi ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletiniz.

Selimiye Gönenç Emlak

29 yıl üzerinde süredir Türkiye Güney sahillerinde emlak danışmanlık hizmeti sürdüren şirketimiz, kuruluşundan beri, Muğla Ticaret Odası, daha sonra Marmaris Ticaret Odası, Marmaris Emlak Müşavirleri Derneği üyesidir. 2006 yılında Avrupa En İyi 300 emlak şirketi ödülü Kazanmıştır. Belleveü kataloglarında yer verilen şirketimiz, Sertifika almıştır. Layık görülmemiz nedeni; çalışma tarzımız, vizyonumuz olmuştur.

Emlak Konut Pazarlama

Marmaris merkez ofisi 29 yıldan bu güne Marmariste ayni adreste kalan tek emlak danışmanlık şirketidir. Kent yaşamının olumsuzluklarından uzaklaşma hayalinde olanlar için Selimiye Gönenç Emlak Sitesi 2008 yılında yayına başladı.

Gayrimenkul Fırsatları

Düzgün, bilgiye değer veren doğru dürüst danışmanlık hizmeti beklentisi taşıyan emlak arayan ve sahiplerine hizmet veriyoruz. Hastanın doktor seçmesi hakkı benzeri tercih hakkının ve hakkımızın olduğu inancına sahibiz. Emlak danışmanının değerini verdiği hizmetin kalitesi belirler. Eleştirileriniz, sorularınız ve istekleriniz için lütfen bize ulaşınız. Sektör hakkında haber, analiz, bilgi, fırsat duyuruları veren Marmarisbox Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd. Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita