Selimiyede Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiyede Satılık Arsa ilanı ile yatırımcılara satılık arsalar tarla ve arazi parselleri Gönenç Emlak işbirliği ile sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Selimiyede Satılık Arsa

 • İlan No
  699
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  12830
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiyede Satılık Arsa ilanı ile yatırımcılara satılık arsalar tarla ve arazi parselleri Gönenç Emlak işbirliği ile sunuluyor.Deniz yanı, bir tarafından boydan boya kadastro yolu bulunan resmi tapulu gayrimenkul sektöre şirketimiz aracılığı ile sunuldu. Datça Bozburun 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar planı içindeki konumu çekek yeri olarak leke içinde görünmektedir. Arazi denizden içeriye doğru hafif bir meyil ile yükselen düz yapıda topografik özellik taşımaktadır.

Emlak Yatırımı

Bu sahillerde nadir bulunan belirtilen özellikteki emlak bize göre çok önemli fırsat değerine sahiptir. Mevcut fiyat rayiclerine göre Selimiyede satılık arsa makul satış fiyatı ile dikkat çekmektedir.Merkez ofisimizde tapu, çap ve dökümanları tetkik edildikten sonra satışa çıkarılan bu değerli satılık arsa randevu üzerine yerinde gösterilir. Yer gösterme işlemi, T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli yönetmeliği'ne uygun olarak yapılır. Tutanak tanzim edilerek belgelenir, arsa gösterilir, bilgi verilir. Tatiplerin emlakı beğenmesi üzerine güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi şirketimizin yetkilisi tarafından temin edilir.

Selimiye Bölgesi İmar Durumu

Geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun arsalara Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından inşaat izini veriliyordu. Ancak; 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından Mugla Büyük Şehir statüsü kazanınca, Özel İdare kapatıldı. Selimiye Mahalle konumuna, adrese dayalı kayıt sistemi gereği nüfusu 500 kişiyi geçtiği için Mahalle ilan edildi ve Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı. Bu nedenle; yasal inşaat müsadeleri yetkili mercii değişti. 30 Nisan 2014 günü Revizyon İmar Planının askıdan indirilmesi üzerine imar çalışmalarının ivme kaznması akabinde satılık arsa fiyatları dalgalanma yaşamaya başladı. İmar barışı uygulamasıyla pek çok kaçak yapı kayıt altına alınarak ruhsatılı konumuna geldi.

Gayrimenkul Fırsatları

Piyasalar oluşan beklentiyi satın aldı. Selimiyede satılık arsa 12.829m2 gibi metraja sahip, prim potansiyeli olan emlakın yatırımcılar için cazibe oluşturması, mevcut süreçte fırsat olduğunu belirtelim. Çıkarılan Toprak Kanunu yasasının ilandaki arayı olumsuz etkilemediğini de belirtelim. Bu konularda Marmaris emlak sektör haberleri için, düzenli yayınladığımız Marmaris Emlak Bulteni ücretsiz üyelik sistemi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Portföyümüzde köy evleri müstakil ev satilik villa konut ilanları da yer almaktadır.İstek ve sorularınızı bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz.

Marmaris Selimiye Gönenç Emlak Şirketi

1994 yılında kuruluşundan beri gayrimenkul sektöründe şirketimiz hizmet vermektedir. Kendi aile şirketimizi kurmadan önce, şirket kurucularımız 1992 yılında şirket ortağı olarak Marmariste ilk on-line francheising şirketini kurdular. İki yıl sonra ortaklıktan ayrılarak kurulan Gönenç Emlak Şirketi tecrübe ve bilgi birikimle yönetilmektedir. Çalışmamızın temel prensibi referans sistemidir. Verilen hizmetin kalitesi emlak firması değerini belirlediği için, bizden hizmet alanların tavsiyesi ile gelenlere verilen ayni değerdeki servis 1994 yılından günümüze biriken özgeçmiş oluşturmuştur. Dürüstlük, bilgi ve birikim vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita