Selimiyede Satılık Arsa Arazi // Selimiye Emlak

Marmaris çevresi ve Selimiye'de satılık arsa ile gayrimenkul ilanları ve köy evleri müstakil ev konut bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Selimiyede Satılık Arsa Arazi

 • İlan No
  503
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1904
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık İlan Fırsatı

Marmaris çevresi ve Selimiye'de satılık arsa ile gayrimenkul ilanları ve köy evleri müstakil ev konut bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunuluyor. Mugla Marmaris Selimiye Köyü Sığliman mevkiinde bulunan Selimiye satılık arazi, değerli gayrimenkul. 1.904m2 büyüklüğündeki arsa denize sadece 90 metre mesafededir. Yasal olarak pansiyon veya konut inşaatı yapılabilir. Bunun için 100m denizden uzak mesafede, yola cephe sınıra sahip ve KYA hudutları içinde bulunmalıdır. Bu şartlara haiz olan araziler arsa statüsü kazanmış olurlar. İmar Durum Belgesi Marmaris Belediyesinden alınabilir. Nitekim, gayrimenkul imar geldiğinde, %40 devlet tarafından yol,cami,okul vb kamu yararına bilabedel alınır. Geri kalan metrajdaki arazi ise parselasyona uygun arsa haline dönüşür. Bu anlamda yatırım amacına yönelik de değerlendirilebilir. Marmarisbox Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodikmedya yayınıdır.

Yatırım Parselleri

Satışa sunulan parsellerin potansiyeli önemlidir. Unutmayalık, risk ne kadar yüksek ise, kar marjı da, o denli yüksek olur. Esas itibarı ile beklentiyi satın almak, zamana yönelik neler olabileceği öngörüsü ile kazanç sağlamak önemlidir. Bu amaçla araştırmak, bilgi toplamak, değerlendirmek, analiz yaparak sonuç çıkarmak, pek o kadar kolay birşey değildir. Gayrimenkul sektöründe odaklandığınız bölgede, gelişme yönünü ve hızını nasıl ölçersiniz? Bu konuda bir alet yok. Sağlam bilgiler ve gelişmenin nasıl olacağını tahmin etme üzerine herşey kurulur. Karar verdiğiniz zaman mutlaka verdiğiniz kararın sonuçları olur. İşte burada, girişimci olmanın önemi ortaya çıkar. Sıfır risk ve tam garanti ile yatırım yapılamaz. Yapsanız da getirisi ancak, finans varlığının değerini korur.

Gayrimenkul Kazandırır

Örneğin 700.000-TL tutarında mevduat hesabı açtınız. Şöyle böyle 120.000-TL yıllık faiz getirisi ile hesabınız bir yıl sonra 820.000-TL olur. Selimiye satılık arsa piyasasında doğru seçilmiş gayrimenkul yatırımında, bu tutarın çok üzerinde kazanç sağlamak mümkün. En kötüsü net %50 kazanırsınız. Arsanız değeri 1.500.000-TL değere ulaşabilir. Orta ve uzun vadeli gayrimenkul yatırımları geometrik katlama gibi artış sağlayabilir. Bu amaçla konusunda uzman, eğitim ve deneyimi olan profesyonel danışman ile paranızı yönetmek, size kazandırır. 

Selimiye Gönenç Emlak Avantajlar Sunuyor

01/01/1994 yılında şirketimiz Marmaris merkezde kurularak faaliyete başladı. Hizmet verdiğimiz alan Muğla çevresi olarak belirlendi. Sahil kuşağında bulunan Datça'dan Fethiye'ye kadar olan turistik bölgede danışmanlık hizmeti veriyoruz. Selimiye emlak piyasasında ilk önceleri muhtar senedi ile kullanım haklarının devir edilmesi satışlarında, faaliyetimiz oldu. Kadastro tapularının çıkarılması ardından pazarlama çalışmalarımız yoğunlaştı.  2008 yılında yönetmelik kısmi imar sonuçları ile yasal yapılaşma yaygınlaştı. Ardından mahalle statüsünün gelmesi ve revizyon imar planı onaylanması süreçlerini yaşayarak izledik. Bölgenin ilk öncü şirketi olarak, 100 adet civarında satılık parseli sektöre sunuyoruz. İlanlarımızda ailemize ait gayrimenkul ilanları sahibinden satılık olarak yayınlanmaktadır. Şirket yönetici ve  ortağımız; Selimiye Köyü kurucusu Kamil Ağanın torunudur. Şahıs ve hisseli arsa, arazi, ve tarla parselleri için ilanlarımıdan takip edebilirsiniz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita