Selimiye Satılık Arsa Arazi // Selimiye Emlak

Marmaris çevresi Selimiye satılık arsa arazi ile gayrimenkul ilanları köy evleri müstakil ev konut bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Arazi

 • İlan No
  503
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1904
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Arsa Arazi

Marmaris çevresi Selimiye satılık arsa arazi ilanları köy evleri müstakil ev konut bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunuluyor. Muğla Marmaris Selimiye mahallesi Sığliman mevkiinde bulunan Selimiye satılık arazi, değerli taşınmazdır. 1.904m2 büyüklüğündeki Selimiye satılık arsa denize sadece 90 metre mesafededir. Yasal olarak pansiyon veya konut inşaatı yapılabilir. Parselin 100m denizden uzak mesafede, yola cephe sınıra sahip, KYA hudutları içinde bulunmalıdır. Mevcut şartlara haiz olan araziler imarlı parsel statüsü kazanmış olurlar. İmar Durum Belgesi Marmaris Belediyesinden alınabilir. Nitekim, parsele imar geldiğinde, %40 devlet tarafından yol,cami,okul vb kamu yararına bilabedel alınır. Geri kalan metrajdaki arazi ise parselasyona uygun satılık arsa arazi yerine imarlı parsel haline dönüşür. Bu anlamda yatırım amacına yönelik de değerlendirilebilir. Marmarisbox Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodikmedya yayınıdır.

Yatırım Parselleri

Satışa sunulan parsellerin potansiyeli önemlidir. Unutmayalık, risk ne kadar yüksek ise, kar marjı da, o denli yüksek olur. Esas itibarıyla beklentiyi satın almak, zamana yönelik neler olacağı öngörüsüyle kazanç sağlamak önemlidir. Bu amaçla araştırmak, bilgi toplamak, değerlendirmek, analiz yaparak sonuç çıkarmak, pek o kadar kolay bir şey değildir. Gayrimenkul sektöründe odaklandığınız bölgede, gelişme yönünü, hızını nasıl ölçersiniz? Böylesi konuda bir alet yok. Sağlam bilgiler, gelişmenin nasıl olacağını tahmin etme üzerine herşey kurulur. Karar verdiğiniz zaman mutlaka kararın sonuçları olur. İşte burada, girişimci olmanın önemi ortaya çıkar. Sıfır risk, tam garantiyle yatırım yapılamaz. Yapsanız da getirisi ancak, finans varlığının değerini korur.

Gayrimenkul Kazandırır

Örneğin 700.000-TL tutarında mevduat hesabı açtınız. Şöyle böyle 120.000-TL yıllık faiz getirisiyle hesabınız bir yıl sonra 820.000-TL olur. Satılık arsa piyasasında doğru seçilmiş gayrimenkul yatırımında, tutarın çok üzerinde kazanç sağlamak mümkün. En kötüsü net %50 kazanırsınız. Arsanız değeri 1.500.000-TL değere ulaşabilir. Orta, uzun vadeli gayrimenkul yatırımları geometrik katlama gibi artış sağlayabilir. Böylece konusunda uzman, eğitim ve deneyimi olan profesyonel danışmanı paranızı yönetmek, size kazandırır. 

Selimiye Gönenç Emlak Avantajlar Sunuyor

01/01/1994 yılında şirketimiz Marmaris merkezde kurularak faaliyete başladı. Hizmet verdiğimiz alan Muğla çevresi olarak belirlendi. Sahil kuşağında bulunan Datça'dan Fethiye'ye kadar olan turistik bölgede danışmanlık hizmeti veriyoruz. Selimiye emlak piyasasında ilk önceleri muhtar senediyle kullanım haklarının devir edilmesi satışlarında, faaliyetimiz oldu. Kadastro tapularının çıkarılması ardından pazarlama çalışmalarımız yoğunlaştı.  2008 yılında yönetmelik kısmi imar sonucu yasal yapılaşma yaygınlaştı. Ardından mahalle statüsünün gelmesi, Revizyon İmar Planı onaylanması süreçlerini yaşayarak izledik. Bölgenin ilk öncü şirketi olarak, 100 adet civarında parseli sektöre sunuyoruz. İlanlarımızda ailemize ait Selimiye gayrimenkul ilanları sahibinden olarak yayınlanmaktadır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita