Taşlıca Bozukkale Satılık Koy Arazi // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris Taşlıca Bozukkale satılık koy arazi denize sıfır yatırım uygun gayrimenkul satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Taşlıca Bozukkale Satılık Koy Arazi

 • İlan No
  563
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  13322
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Denize Sıfır Arazi

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris Taşlıca Bozukkale satılık koy arazi denize sıfır yatırım uygun gayrimenkul  satışa çıkarıldı.  Rodos 10km mesafede izlenir. Parsel Serçe Limanı'na yakındır. Marmaris Merkezden yaklaşık 45 dakikalık araç kullanımıyla Taşlıca'ya ulaşınca, yol olmadığı için tekne ile arsanın bulunduğu yere gidilebilir. Su bulunduğu için artezyen ile temin edilebilir. Elektrik için jenaratör kullanarak ihtiyaç karşılanması mümkündür. Yatırımcılar için önemli parsel muhtelif amaçlara uygun olarak kullanılabilir. Günü birlik hizmet sunan tesis için ruhsat alma olanağı vardır.

Gayrimenkul sahip olduğu metraj ve konumu ile potansiyeli yüksek kazanç getirecek ötellikte yatırıma uygundur. Parselim çevresinde resmi tapulu parseller de bulunmaktadır.Bölge henüz bakir durumdadır. Orta veya uzun vadeli değerlendirmek, bekleterek yatırımın olgunlaşmasını beklemek gereksinir. Bize göre avantajları bulunan önemli gayrimenkul yatırım nitelikleri mevcuttur.

İmar Durumu

Yarımadanın nerede ise en uç kısmında yer alan bölge imar açısından Datça Bozburun Plan Hükümlerine tabidir. Bölgede geniş sit alanları yer alır. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü imar çalışmalarında yetkili olması Muğla İli Büyük Şehir ilan edilince sona ermiştir. Plan çalışmaları için Büyük Şehir Belediyesi izin ve onayı ile Marmaris Belediyesine sorumluluk verilmiştir. Nitekim ruhsat konusunda da yetki yevredilmiştir. Bu güne kadar çıkarılmış olan kanun ve yönetmelikler Plan Hükümlerinde bütün olarak değerlendirilir. 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı bölgede pek çok bilirsizliği ortadan kaldırmıştır.

Gönenç Emlak

Şirketimiz Muğla ve çevresi Fethiye'den Datça'ya kadar olan sahil kuşağını hizmet alanı olarak belirlemiştir. Devamlı güncellenen portföyümüzün önemli bölümü elektronik ortamda yayınlanmaktadır. Yeni kayıt edilen ilan bilgileri hakkında Bülten üyelerimize öncelikle haber verilir. Bilgi edinme öncelik hakkı üyelerimize aittir. Site sağ alt taraftaki bölümden sadece isim soy isim ve mail adresi yazarak üye olabilirsiniz. Fırsat ilanlar size ulaştırılır. Sitemizde bulamadığınız özellikte ilanlar için isteklerimizi lütfen iletiniz. BUamaç için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeler, piyasa analizleri, fiyatların durumu gibi konularda haberlerimiz için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Danışmak Kazandırır.  

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita