Hakkımızda // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak ofisi şirketimizle ilgili hakkımızda ve satılık villa arsalar müstakil ev ile araziler ilanlarını güncel bilgilerle sunuyor

Hakkımızda

Selimiye Gönenç Emlak

Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak şirketimizle ilgili hakkımızda ve satılık villa arsalar müstakil ev ile araziler ilanlarını güncel bilgilerle sunuyor. Firmamız 1994 yılından beri Selimiye gayrimenkul piyasasına hizmet vermektedir.

Selimiye Mahallesinde yatırım amacına yönelik arsa satışları üzerine faaliyet sürdüren şirketimiz, plan hükümlerinde değişiklikden sonra, ilgisini yogunlaştırdı. Talep yönünün artarak Selimiye'ye çevrilmesi, Selimiye gayrimenkul sektörüne yönelik www selimiyeemlak net sitesini yayına sunmamızı sağladı. Böylece; alıcı, satıcı buluşma ortak bileşkesi olarak 30 Ağustos 2008 günü yayına başladık.

Selimiyeemlak.net

Bu kararı almamızda 2000 yılından sonra multimedya ilgimizin öne çıkması oldu. www gonencemlak com tr sitemiz; marmarisbox ikilisine Selimiye Emlak dahil edildi. Selimiye gayrimenkul Sektörü'ne yönelik, satılık kiralık gayrimenkul bilgileri, fiyat analizleri, yorumlar, haberler Selimiyebox ile sizlere ulaştırılacaktır. Ücretsiz üyelik sistemiyle Bültenimiz yorumlar, sorularınıza açık olarak yayın yaşamına böylece başlıyor. Hakkımızda; ifadesi, 25 yılı aşan süredir amacımız doğru bilgiyi sunmak, doğru bilgiye yönlendirmek temel ilkemizdir.

Marmaris Bülteni 16 adet sayı yayınlanmıştır. Bu sayılar elektronik posta ile üyelerimize ulaştırıldı. 2008 yılı için Marmarisbox Bülteni web sitesine dönüştürüldü. Böylece site içinde oluşturacağımız arşiv, yayınlanmış önceki sayıları da izleyebilme, bu bilgileri kıyaslayama olanağını sunacağız.

Satılık daire villa taş ev, köy evleri, satılık arsa, Marmaris emlak, bilgileri güncel olarak yayına sunulmaktadır. Selimiye Emlak Hakkımızda için yorumlarınızı bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. 2013 yılı bültenlerimiz yeni 18nci sayısı üyelerimize iletilmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.