Hakkımızda // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak ofisi şirketimizle ilgili hakkımızda ve satılık villa arsalar müstakil ev ile araziler ilanlarını güncel bilgilerle sunuyor

Hakkımızda

Selimiye Gönenç Emlak

Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak şirketimizle ilgili hakkımızda ve satılık villa arsalar müstakil ev ile araziler ilanlarını güncel bilgilerle sunuyor. Firmamız 1994 yılından beri gayrimenkul piyasasına hizmet vermektedir.

Selimiye Mahallesinde yatırım amacına yönelik arsa satışları üzerine faaliyet sürdüren şirketimiz, plan hükümlerinde değişiklikten sonra, ilgisini yoğunlaştırdı. Talep yönünün artarak bölgeye çevrilmesi, gayrimenkul sektörüne yönelik www.selimiyeemlak.net sitesini yayına sunmamızı sağladı. Böylece; alıcı, satıcı buluşma ortak bileşkesi olarak 30 Ağustos 2008 günü yayına başladık.

Selimiyeemlak.net

Bu kararı almamızda 2000 yılından sonra multimedya ilgimizin öne çıkması oldu. Gonencemlak.com.tr sitemiz; Marmarisbox ikilisine Selimiye Emlak dahil edildi. Selimiye gayrimenkul Sektörü'ne yönelik, satılık kiralık gayrimenkul bilgileri, fiyat analizleri, yorumlar, haberler ile sizlere ulaştırılacaktır. Ücretsiz üyelik sistemiyle Bültenimiz yorumlar, sorularınıza açık olarak yayın yaşamına böylece başlıyor. Hakkımızda; ifadesi, 25 yılı aşan süredir amacımız doğru bilgiyi sunmak, doğru bilgiye yönlendirmek temel ilkemizdir.

Marmaris Bülteni 56 adet sayı yayınlanmıştır. Bu sayılar elektronik posta ile üyelerimize ulaştırıldı. 2008 yılı için Marmarisbox Bülteni  elektronik ortamda sunulan site niteliğine dönüştürüldü. Böylece site içinde oluşturacağımız arşiv, yayınlanmış önceki sayıları da izleyebilme, bu bilgileri kıyaslayama olanağını sunacağız.

Satılık daire villa taş ev, köy evleri, arsa, arazi bilgileri güncel olarak yayına sunulmaktadır. Selimiye Hakkımızda için yorumlarınızı bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Bültenlerimiz yeni sayısı üyelerimize iletilmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

TV Röportajı

Business Channel TV tarafından yayınlanan Nurseli İdiz 'in sunduğu Sektörel Haber programında  röportajı yapıldı. Röportajda Gönenç Emlak Şirket ortağı ve yöneticisi Uğur Yıldırım bölgedeki faaliyetimize yönelik bilgileri paylaştı. Firma kurucusu Kemal Gönenç İngiltere Almanya ve Hollanda ile yurt dışı çalışmalarında güney sahillerinin hedef alanı olarak devam ettiğini açıklamıştır. Video lisans hakları şirketimize aittir.