Gönenç Emlak

Muğla bölgesi ve Marmaris emlak konut piyasası için 25 yılı aşan süredir hizmet sunan Gönenç Emlak bu bölgedeki gayrimenkul sektöründe lider konumdadır.

Marmaris Emlak Konut // Selimiye Emlak

emlak konut piyasa analizi

Muğla ve Marmaris Satılık Gayrimenkul İlanları

Muğla bölgesi ve Marmaris emlak konut piyasası için 27 yılı aşan süredir hizmet sunan Gönenç Emlak bu bölgedeki gayrimenkul sektöründe lider konumdadır. Uzun yılların tecrübeli deneyimi ve birikimiyle sizlere en nitelikli gayrimenkul yatırımlarını en ekonomik şekliyle sunmaktan dolayı Muğla Marmaris Emlak şirketi olarak mutluyuz. Muğla ve Marmaris kiralık ev piyasasında nerede ise hizmetimiz nedeniyle gururluyuz. Bizleri tercih eden siz kıymetli müşterilerimizin gereksinimlerini en pratik ve ekonomik şekilde çözebilmek için, alanında uzman ve tecrübeli gayrimenkul danışmanları olan ekibimiz ile, gittikçe uzman bir alan olan gayrimenkul piyasasına elimizden geldiğince katkı vermeye çalışmaktayız.Sektöre ilişkin bilgileri Gonenc Emlak Blog yayınımız ile paylaşıyoruz. Ekonomi, turizm emlak haber ve fırsatları için  izlemenizi tavsiye ederiz. 

Piyasanın Durumu

Son senelerde banka kredi faizlerinin düşmesi ile gayrimenkul piyasasında toparlanma görülüyor. Bölge günden güne daha da büyük bir gayrimenkul yatırım pazarı olduğu söylenebilir. Muğla çevresi turistik ilçelerde satışa sunulan ilanlar kategorisindeki fırsatlar tam aradığınız özellikte olabilir. Şirketimiz Gönenç Emlak; Datça'dan Fethiye'ye uzanan tüm bölge içinde satılık, kiralık veya takas, devre mülk olarak müşterimize sunulan fırsatlar ile başarılı işler çıkarmış durumdayız. Türkiye gayrimenkul sektöründe Muğla Marmaris emlak piyasası önemlidir. Yatırım açısından gayrimenkul için ödenen sermaye düşmez. Aksine yatırım değeri zamanla daha yüksek boyuta çıkar. Bu konuda önerimiz gayrimenkul piyasasında payınızı alarak yatırım için Muğla ve Marmaris çevresinde mülk sahibi olmanızı düşünmektir. Finanse ettiğiniz yatırımın yaklaşık 1-2 yıl sonrasında prim yapması tercihinizi doğrular.

Konut Yatırımı Kazandırır mı?

Doğru zaman ve yerde yapılan konut yatırımları kazandırır. Türkiye genelindeki satılık emlak fiyatlarının Muğla Marmaris piyasasındaki satış fiyatları ile benzer oranda gittiğini söylemek mümkün olabilir. Son yılların gözdesi Marmaris doğal güzelliği, mavi bayraklı plajları, deniz manzaralı evleri, apartman daireleri, villaları ile sektörde dikkat çekiyor. Nitekim, tatilciler için aylık, haftalık ve kiralık evleri ile hiç çekim oluşmaktadır. Yatırım yapılacak pek çok özellikleri taşıması özelliğidir.

Akıllı Ev Sistemleri

Muğla çevresinde günden güne büyüyen metropol dönüşüm projeleri, kent için daha ilginç bir gelecek sağlayacak. Akıllı ev sistemleri giderek yaygınlaşmaktadır. Bölgedeki kentsel girişimlerin hızlı bir biçimde artış göstermesi yapılan yatırımların büyümesidir. Bu unsur daha da katlanacağının gösterir. Hızlı bir biçimde büyümeye devam etmekte olan Muğla gayrimenkul pazarı yatırımcılar tarafından keşif edilmiştir. Bu piyasada pozisyonu en hızlı şekilde alabilmek önemlidir. Geleceğinize yapacağınız yatırımınızı bizimle değerlendirmek mümkündür.

Marmaris Konut Fiyatları

Birinci el 2+1 konut fiyatları 850-1550.000-TL başlangıç seviyesinden başlar. Fiyat etiketi oluşumunu metraj, mevki, kalite ve konum belirler. İkinci el konutlarda bu faktörlere ilave olarak yaş unsuru, etken olarak vardır. 2+1 daireler 700-950.000 fiyatları ile başlar. Fırsat olarak nitelediğimiz bazı konutların, bu fiyatların altında var olduğunu belirtelim. 3+1 yeni konutlar 1.900.000-TL; ikinci el konutlar ise 950.000-TL seviyesinden itibaren alıcı bulur. Rezidans fiyatları ise, deniz gören konutlar için 2.500.000-6.500.000-TL satılık etiketine sahiptir.

SELİMİYE EMLAK