Gönenç Emlak

Emekliler tatilciler ve kent yaşamından kaçanlara Selimiye satılık konutlar villa yazlık ev almanın hayalli peşinden koşanlara kucak açıyor.

Selimiye Satılık Konutlar Villa // Selimiye Emlak

selimiye konutları

Selimiye Satılık Konutlar

Emekliler tatilciler ve kent yaşamından kaçanlara Selimiye satılık konutlar villa yazlık ev almanın hayalli peşinden koşanlara kucak açıyor. Bir kez görenin, tekrar geldiği bu huzurlu doğa içindeki geçmişin balıkçı köyü, bugünün turistik mahallesinde yaşamayı tercih ettiğini izliyoruz. Her şey hayal etmekle başlıyor. Bu yolculukta, 29 yıldır aktif danışmanlık hizmeti vermeye devam eden Gönenç Emlak Şirketi, Selimiye çevresi sunulan gayrimenkuller ile kaderi sizinle kesişebilir. Hayallerini takip edenlere, sunduğumuz emlak alınarak yeni bir yaşamın başlangıcı olabilir.

Nasıl Başlamalı

Muğla Marmaris Selimiye ev ilanları arasından kendimize özel bir konut seçmeniz mümkündür. Marmaris gayrimenkul fiyatları araştırması yapmak üzere sitenin arama motoru çubuğunu kullanabilirsiniz. Kendi beğeninize uyan, ayırdığınız bütçenizi zorlamayacak makul evler bulma olanağına sahipsiniz.  Selimiye satılık konutlar hakkında size sunulmakta olan pek çok alternatif arasından kendinize uygun olduğuna inandığınız taşınmaz seçebilirsiniz. Seçilen konut hakkında yardımcı olan konusunda uzman gayrimenkul danışmanı tarafından önerilmektedir.

Elektronik Arama

Akıllı telefonlardan kolaylıkla izlenebilen web sitesi aradığınızı bulmanızda önemli destek sağlıyor. Sitenin satılıklar sayfası içinde farklı bütçelere göre ilanlar vardır. Selimiye bölgelerindeki en ideal evler, araştırılarak sizlere sunulur. Yaşam boyu biriktirdiğiniz paranızı doğru yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Selimiye satılık konutlar seçeneklerinden beğendiğiniz uygun evi alabilirsiniz. Ayrıca, kira ödemekten kurtularak, ileriye dönük çok kıymetli yatırım yapmanız gerçekleşebilir.

Emlak Konut Yatırırmı

Selimiye satılık konutlar ilanları kaliteli zengin içerik ile sunulmaktadır. Konut satın almak amacıyla firma uzman ekibimizin size sunduğu alternatifler içinde bütçenize uyumlu evi seçiniz. Konforlu yaşayabileceğiniz konut seçimi tamamen sizin tercihinizdir. Kendinize ait, yaşadığınız daireniz var ise, ilave olarak gelir kazanmak amacı doğrudur. Gayrimenkul fiyatları bilgisi almak üzere bize ulaşın. Bütçenize makul şartlarda evi alabilirsiniz. Böylece paranızı değerlendirerek kazançlı yatırım yaparsınız. Aldığınız evden elde edeceğiniz kira geliriyle bütçenize katkı sağlarsınız. Evde veya bankadaki paranızı en iyi biçimde değerlendirmiş olma şansını sağlarsınız.

Daire Arıyorum

Müstakil ev yanı sıra satışa çıkarılan daire hizmetleri sunan firmamızın desteği ile sizlerde daire sahibi olabilirsiniz. Daire satın almak muhtemel sıkıntılar çıkarabilir. Her hangi sorun yaşamadan, yatırım yapmak istemeniz durumunda sizlere firmamız yardımcı olabilir. İstediğiniz nitelikte gayrimenkul ihtiyaçlarınızı karşılamada destek verebiliriz. Selimiyede mevcut imar konumu nedeniyle daire bulmak pek kolay değildir. Daha çok yazlık ev, villa, müstakil ev tipi konutlar revaçtadır.

Satılık Konutlar

Tamamen sizin isteklerinizi karşılayan yasal villa düşünüyorsanız, sizin için ideal olan, konut imarlı parsel almaktır. İsterseniz evinizin inşaatını erteleyebilirsiniz. Geleceğe yatırım yapmanız tercihtir. Bunun doğrusu size aittir. Parsel alırken en önemli koşul; parselin asgari 400m2 üzerinde, kadastro yoluna sınır cepheli olmasıdır. Diğer kriter ise; kıyı kenar şerit kanunu, sit alanı kapsamında bulunmamasıdır diyebiliriz. Yapı inşaatı, ruhsatı Marmaris Belediyesi tarafından verildiği için, arsayı satın almadan önce emlak servisinde kontrol ettirmenizde yarar olduğunu belirtelim.

İrtibat: 0532 312 01 16