Gönenç Emlak

Son yılların en popüler turizm yerleşkesi ve yatırımcıların gözdesi Selimiye satılık konut piyasası oldukça hareketli sezon sonu yaşıyor.

Konut Piyasası // Selimiye Emlak

selimiye emlak konut piyasasi

Ev Alırken Doğru Tercihte Bulunun

Son yılların en popüler turizm yerleşkesi ve yatırımcıların gözdesi Selimiye satılık konut piyasası oldukça hareketli sezon sonu yaşıyor. İmar barışı ile kaçak yapıların kayıt altına alınması ile fiyatlar yükseldi. Revizyon imar planı ile imarlı arsa statüsü kazanan parseller önemli ilgi görüyor. Kendi beğenisine göre konut inşa etmek isteyenler bu tip parsellerden satın alıyorlar. İster konut ister parsel almak isteyin gayrimenkul alırken doğru tercihte bulunun. İşte yazımızın konusu. Tercihlerimizi nasıl değerlendimemiz gerekiyor? bakalım.

Muğla'nın en gözde ilçelerinden olanSelimiye veya  Marmaris satılık ev piyasasından daire, villa almak isteyenler dikkat! Ev alırken dikkat etmeniz gereken kriterleri göz önünde bulundurarak harcadığınız bütçenizin katbekat fazlasını alabilirsiniz. İyi bir emlakçı ile iş birliği yaparak bütçeniz için en iyi evi bulabileceğinizi unutmayın.

Farklı bir şehirden geliyorsanız Marmaris'e varmadan önce internet üzerinden inceleme yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan incelemelerde kriterlerinize en uygun olan evleri belirleyebilir, daha sonra müşteri danışma hattı vasıtasıyla emlak uzmanlarına danışabilirsiniz. Hayalinizde villa bulunuyor ise, imarlı Selimiye satılık arsa sektörü hakkında araştırma yapmak önemlidir.

Aileniz için En Doğru Tercih

Sizin ve aileniz için en doğru tercihi yapmanız önemlidir. Bu nedenle Marmaris'in yerlisi olan, ilçeyi çok iyi bir şekilde bilen bir gayrimenkul danışmanlık şirketi ile çalışmak önemlidir. Bölgede 25 yıldan uzun zamandır hizmet veren Gönenç Emlak Şirketi tavsiye edilmektedir. Marmaris, bir ilçe olduğu için yerlileri birbirlerini tanır. Muhtemelen gelecekte oluşabilecek sorunları önlemek mümkün olabilir. Emlakçılar en iyi mevkilerde, en ideal komşuların bulunduğu evleri sizin için sunacaktır. Aradığınız her kritere göre Selimiye satılık konut bulunur. İster doğa içinde ister ilçenin en canlı merkezinde bir ev istiyor olun, tercihlerinize bağlı olarak ideal seçenekler sizin için sunulacaktır.

Mülkünüzün Değeri Artsın

Muğla'nın en popüler ilçelerinden biri olan Marmaris satılık daire alarak konut sahibi olmak size sayısız avantaj kazandırır. Öncelikle evinizin değeri her geçen gün artar. Türkiye üzerinde yeni kıyılar açılmayacağına göre mevcuttaki kıyılardaki gayrimenkullerin değeri artar.

Bu nedenle özellikle denize yakın bir konumda daire sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Buna ek olarak evinizden kira elde edebilirsiniz. Evinizi yılın belli dönemleri için satın almak istiyorsanız kullanmadığınız süre içerisinde başkalarına kiralayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bu da ev için ödediğiniz bütçenin bir kısmının ekarte edilmesine yardımcı olacaktır. Doğal güzellikleri ve deniziyle ünlü olan Marmaris bölgesinde ev sahibi olarak hem yaşamdan hem de bütçeden kazanabilirsiniz.

Paranızı En İyi Şekilde Değerlendirin

Paranızı uzun süre biriktirmiş olabilirsiniz, bir miras ya da ödül kazancıyla büyük miktarda para kazanmış olabilirsiniz ya da başka bir ev satın almak için mevcuttaki evinizi satmış olabilirsiniz.