Gönenç Emlak

Tüm dünyada, Türkiye'de olduğu gibi Marmaris gayrimenkul piyasası COVID-19 nedeniyle durgunluğa girerek olumsuz etkilendi.

Yeni Dönem Başladı | Selimiye Emlak

Marmaris gayrimenkul piyasası

Yerel Piyasada Yeni Dönem Başladı

Tüm dünyada, Türkiye'de olduğu gibi Marmaris gayrimenkul piyasası COVID-19 nedeniyle durgunluğa girerek olumsuz etkilendi. En azından piyasanın durağan hale gelmesi yeterince sorundur. Yakın zamanda salgın hastalığın sona ereceğine inanıyoruz. Artçı sarsıntıların daha bir süre devam edeceği görülüyor. Ancak yeni fırsatlar, alanlar oluşacağı bekleniyor. Salgın sonrası yatırımcılar için  sunulacak fırsatlar için deneyimli danışmanlık firması yeni döneme hazır olduğunu açıkladı.Nitekim 2022 yılı dalgalı piyasa hareketlerine tanık oldu. Döviz kuru ile enflasyon sarmalının oluşturduğu koşullarda yıl tamamlanarak 2023 yılında  farklı beklentilerin devam ettiğini gördük.

Bilgi ve Deneyim Önemlidir

1994 Yılında kurulmuş olan günümüze kadar Marmaris gayrimenkul piyasası profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirket, bilgi, tecrübelerini paylaşıyor. Türkiye güney sahillerinde ev, arsa alıp satmak isterseniz destek almalısınız. Sahip olduğunuz gayrimenkulün piyasa değerini bilmek iste misiniz? Şirketimiz bunun gibi sorularınıza tecrübesi, bilgi birikimi doğrultusunda yanıt verebilir. Yatırım Danışmanlığı desteğiyle başarılı sonuç alabilirsiniz. İsterseniz yatırım amacına yönelik Marmaris emlak konut piyasasından taşınmaz satın alarak geleceğinize yatırım mümkün olabilir.

Gayrimenkul Piyasası

Firmamız evinizin, arsanızın hızlı, değerinde  satılmasını, kiralanmasını sağlar. Profesyonel bir emlak danışmanlık Şirketinin yanınızda olmasının faydaları avantajdır. Muğla çevresinde, sahillerde denize yakın villa yazlık evler arıyorsanız firma desteğiyle muhtelif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu durumda, firmamızın resmi sitesini ziyaret etmeniz faydalıdır. İstediğiniz özellikte ilan bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Piyasa şartlarında hesaplı, güvenli ticaret önemlidir.

Yatırım İçin Ev ve Arsalar

Turizm piyasasının en yaygın olduğu bölge olan Muğla çevresidir. Yatırım düşüncesiyle kısa bir süre içinde paranızı değerlendirmek istiyorsanız, bu bölgelerde yatırıma uygun fırsatlar bulunmaktadır. Gayrimenkul satış fiyatları mevki değişikliğine göre değişik göstermektedir.. Hızlı fiyat artışı en fazla yaşanan yerler turizm bölgeleridir. Sezonluk, senelik kiralanan konutlara ilgi yoğundur. Bölgenin yapısal durumundan dolayı evler yüksek fiyatlıdır. Konut için yapacağınız yatırımlarla kısa sürede başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bölgede piyasaya hakim olan 1994 senesinden beri ilkeli, vizyonuyla hizmet sunan Marmaris gayrimenkul piyasası şirketi Gönenç Selimiye Emlak size yatırım danışmanlığı desteği verebilir. Hangi mevkiden uygun makul fiyatla konut alacağınızı analiz edilir, raporlanır. İsterseniz ayrıca mevcut evinizi, arsanızı hızlı, günün rayiç değerlerine uygun fiyatla satılmasını sağlayabiliriz.

Neden Seçmeliyim?

Firmamız Marmaris gayrimenkul piyasası Türkiye güney çevresini kapsayan tecrübeli danışmanlık şirketidir. Piyasayı yakından takip eder. Sektördeki birikimi olduğundan dolayı beğendiğiniz taşınmazı firmız portföyü içinde bulmak mümkündür. Şansınızı deneyiniz.