Kiralık Konut

Evinizin değerinde kısa zamanda kiraya verilmesi, aradığınız kiralık konut hakkında detaylı bilgilere sahip olarak kiralamak için sitemiz sitemiz gayrimenkul ilanları düzenli güncellemektedir. Marmariste kiralık konut ve kiraya verilecek yazlık ev daire villa ilanları ile gayrimenkul bilgileri Marmaris Selimiye Gonenc Emlak Bülteni yer veriyor. Selimiye Emlak Bülteni. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Daireler » İlan:672 Sayfasındasınız.

Marmariste kiralık konut

Marmaris merkezde yer alan kiralık konut okula, yat limanına, alışveriş merkezlerine, spor komplekslerine yakındır. Üç katlı binanın ikinci katında bulunan ev, üç tarafı açık olması nedeniyle gün boyu güneş görmektedir. Apartman girişindeki kapı anahtarı olanın girebilmesi özelliği nedeniyle güvenlidir. Ayrıca, dairenin tüm pencereleri ve balkon kapısı ferforje dekoretif demir ile güvenli hale getirilmiştir. Daire girişi ise çelik kapıdır. Dairenin girişinde geniş antre vardır. Aydınlık büyük salon , ik,i yatak odası, banyo wc ve kapalı mutfak toplam kullanım alanı 130m2 dir. Boya badanası yapılmış masrafsız daire ailelerin yaşadığı apartmandadır.

Merkezde çarşıya, plaja yakın bulunan kiralık ev ayılık 600-TL düzenli aylık ödeme koşuluyla kiraya verilecektir. Kiralamada bir aylık kira tutarı kadar depozit ve ilk aylık kira ev sahibi banka hesabına yatırılır. Kira kontratı aile için her iki eş imzası alınarak ve uygun kefil imzalaması ile tanzim edilir. Hizmet bedeli olarak fatura karşılığı komisyon ödemesi yapılır. Subay, ast subay, bankacı, öğretmen kamu görevlisi aileler tercih edilir.Belirtilen şartlarda pazarlık yapılmamaktadır. Evin gösterilmesi, yasa gereği iki nüsha yer gösterme tutanağı tanzim edilerek şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak düzenlenir. Marmariste kiralık konut ve kiraya verilecek yazlık ev daire villa ilanları ile gayrimenkul bilgileri Marmaris Selimiye Gonenc Emlak Bülteni yer veriyor.

Marmaris Emlak

Marmariste kiralık konut ilanları şirketimiz tarafından düzenli güncellenmektedir. Son kayıt edilen emlak ilanları RSS özet akışında izleyebilirsiniz. Anlık bilgilenmelerde ise Twitter, Facebook sayfalarımızda en son yayınlanan gayrimenkul bilgileri takip edilebilir. Lütfen isteklerinizi, öneri ve eleştirilerinizi iletiniz. Satılık kiralık emlak taleplerinizi bildirmeniz halinde bugün yayında olmayan aradığınız özellikte emlaklar portföyümüze yeni kayıt edilenlerin özellikleriyle çakışıyorsa size bilgiler iletilecektir. Danışmak kazandırır.

İlan:672 / 130m2 / 000-TL/ Kiralanmıştır

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Emlak Danışmanlığı • Satış Yönetimi • Yer Tesbiti, değerlendirme • Yer Gösterme • Kira kontratı tanzim • Protokol Hazırlama • Fizibilite Raporu Tanzimi •

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan fazla süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist