Selimiye Satılık Arsalar Gayrimenkul // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak tarafından Marmaris Selimiye satılık arsalar araziler ve yatırıma uygun gayrimenkul ile  prim potansiyeli yüksek parsel bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsalar Gayrimenkul

 • İlan No
  349
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  47120
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Arsalar

Gönenç Emlak tarafından Marmaris Selimiye satılık arsalar araziler ve yatırıma uygun gayrimenkul ile  prim potansiyeli yüksek parsel bilgileri veriliyor. Marmaris Selimiye mahallesine gelmeden önce ana yolun sol tarafında kalan arazi, yola cephesi bulunmaktadır. Ancak; inşaat yapılamamaktadır.1/1000 yada 1/5000 ölçekli uygulama imar planları yapılması, onanmasıyla yasal olarak inşaat izini olabilir. Bugün arazi statüsüne sahip konumdadır.

İmar Faaliyetleri

Deniz manzaralı gayrimenkul yatırımı için ideal arazi yola cepheli arazi tapuda tescil edilmiştir. Muğla İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü'nün 16133 sayılı yazısı 22.07.2007 tarihinde hazırlanmış, gayrimenkul orman alanı kullanımında kaldığı belirtilmiştir. Sit alanı ve D.D.K.A kapsamının dışında olması avantaj teşkil etmektedir.

Arazi Genel Özellikleri

Arazide ekilmiş yetişkin zeytin ağaçları bulunmaktadır. Satılık emlak,en önemli özelliği, yola çok uzun sınırının varlığı, deniz manzaralı olması, meyilli yamaç konumudur. Gelecekte mevzuatta emlak lehine olabilecek değişiklikler gayrimenkul için çok büyük prim yapma potansiyeli oluşturmaktadır.

Gönenç Emlak Fırsatları

Gayrimenkul gösterme talep edildiğinde firma yetkilisi tarafından yapılır. ilanları portföyümüzde bulunmaktadır. Muğla Marmaris Selimiye köyü 47.120m2 satılık arsa deniz manzaralı emlak gayrimenkul arsalar arazi ilanları portföyümüzde güncel yer almaktadır. Müstakil ev villa köy evleri gibi emlak konut yatırımına uygun gayrimenkul haberleri, fırsatları için lütfen bizi takip ediniz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita