Marmaris Selimiye Gonenc Emlak

Selimiye Gonenc Emlak Şirketi Marmaris ve çevresi ile Selimiye köyü kiralık daire müstakil evler ve kiraya verilecek olan gayrimenkul ilanlarına yer vermektedir. Evinizi değerinde hızlı kiraya vermek, aradığınız kiralık ev hakkında bilgi edinerek kiralamak için sitemiz bilgileri düzenli güncellemektedir. Merkez ofisimiz Marmariste' dir. Selimiyebox Bülteni. Üye olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Kiralıklar » Yazlık ev » İlan:541 Sayfasındasınız.

Marmariste kiralık ev

Kiraya verildi.Marmaris Siteler mevkiinde, kısmen deniz manzaralı, üç yatak odası, kapalı mutfak, kat kaloriferi, geniş salonda şömine bulunan site içinde kiralık ev. Plaja sadece 100 metre mesafede olması nedeniyle, kiralık yazlık ev özellille tatilciler, çocuklu aileler ve emekliler için oldukça idealdir. Alışveriş merkezine yakındır. Ulaşım kolaydır. Evin önünden periyodik olarak düzenli geçen dolmuş ring seferleri vardır. Kiraya verilecek olan yazlık ev üç iki katlı binanın ikinci katında yer almaktadır. Balkonu geniş kullanım alanına sahipdir. Islak zeminlerde birinci sınf karo, salon bb. ise laminant parkedir. Girişte çelik kapı vardır.Balkonda BBQ bulunmaktadır. Yola cephelidir. Gün boyu güneş gören kiralık konut, ailelerin yaşadığı site içinde ve üç cephesi açıktır.

Talipler için evin gösterilmesi Selimiyeemlak Marmaris merkez ofis yetkilisi tarafından randevu alınarak yapılır. Şirket prensibimiz gereği güvenli alışveriş gereği karşılıklı görüşme esastır. Gayrimenkul, yaz kış yaşanılacak konuma sahipdir. Kiralama koşulu olarak kiralık ev ayılık 850-TL düzenli ödeme koşulu ile kiralanacaktır. Ayrıca 1000-USD depozit istenilmektedir. Kiralık yazlık ev hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın sayfamızdan daha fazla bilgi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Marmaris Selimiye Gonenc Emlak Marmariste kiralık daire yazlık ev ve satılık arsa emlak ilanları ile köy evleri villa bilgilerini Selimiyebox bülteni sunmaktadır. Evin yanısıra, diğer kiralık ya da satılık gayrimenkul taleplerinizi lütfen bildiriniz.

Marmaris Gonenc Emlak

Marmaris Merkez Ofisi' nde şirketimiz 18 yıl üzerinde süreden beri profesyonel emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:541 / 110m2 / 850-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldan uzun zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist