Selimiye Satilik Arazi

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satilik arazi ve satılık arsa emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak bülteninde sunulmaktadır. Selimiyebox Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:280 Sayfasındasınız.

Satılık emlak

Denizden 160 metre uzaklıkta, Köy Yerleşim Alanı içinde bulunan, kadastro yoluna cephesi olmadığı için imar gelinceye kadar yasal inşaat yapılamayan ancak yatırım için bekletmeye uygun Selimiye satilik arazi. Mevcut imar planı koşullarına göre kadastro yoluna cephesi olmadığı için villa yapılamayan satılık arazi, deniz manzaralı, iyi lokasyona sahip gayrimenkul olarak değerlidir.

Satilik arazi yer göstermesi selimiyeemlak yetkilisi tarafın dan randevu ile yapılır. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye deniz manzaralı 1470 m2 satılık emlak gayrimenkul yanısıra yasal olarak inşaata uygun arsalar portföyümüzde güncellenerek yer almaktadır. İmar uygulama planları tamamlandığında, mevcut arsaların %40 oranında bir bölümü kamulaştırılacak ve kalan imarlı, yasal inşaata uygun konumda gayrimenkule dönüşecektir. Bu nedenle 800m2 üzerindeki emlaklar metraj olarak idealdir. Satışa sunulmuş olan arsa imar geldiğinde 1270m2'den 700m2 büyüklüğünde kalacaktır. Selimiye satilik arazi, önü kapanmaz deniz manzaralı olması, gelecekte prim yapma nedenidir. Köy evleri villa müstakil ev bilgileri sitemizde yer almaktadır. Gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz.

Selimiye Emlak

Şirketimiz Marmariste yirmi yıl üzerinde süreden beri profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları'nın getirdiği yeni kriterlerin ilanından itibaren şirketimiz çalışmalarını bölgede yoğunlaştırmıştır. 2008 yılına kadar, sadece yatırımcılara yönelik hizmet sunabilirken; yönetmelik bize legal villa, pansiyon inşaatı izini sağlamasıyla, ürün çeşitliği elde edildi. Yıllandan beri, özellikle İstanbul başta olmak üzere büyük kentlerden gelen taleplere yanıt verememenin sıkıntısını yaşıyorduk. Kriterlere uygun emlakların tarla vasıfından arsa statüsüne geçmeleri alım satım trendini yükseltti. Bu amaçlara yönelik olarak resmi sitemiz gonencemlak com tr yanında 2008 yılından beri izlediğiniz site yayına girdi. 2016 yılında izleyicilerimize daha kolay, hızlı, zengin içerik sunabilmek amacıyla sitemiz yenilenerek, yeni gelişen teknikleri de kullanarak sunmaktayız. İzleyicilerimizin eleştirileri, istekleri, soruları için Bize Ulaşın sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:280 / 1270m2 / 550.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıl üzerinde süre ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008


TOPlist
TOPlist