Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla selimiye satılık emlak ve Marmaris emlaklar ile gayrimenkul fiyatları köy evleri yazlık ev arsa güncellenen bilgileri Gonenc Emlak Bülteni sunmaktadır.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Araziler » İlan:366 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsalar

Selimiye köyü sırtlarında yer alan, kadastro yolu açılmamış, tarla statüsünde bulunan, imar için uzun vade beklemekle prim yapabilecek gayrimenkul.

Yer gösterme selimiyeemlak tarafından yapılır. Güvenli alışveriş alıcı satıcı karşılıklı görüştülmesiyle temin edilir. Mugla Marmaris Selimiye köy gelişme alanında bulunan emlak 759 m2 satılık arsa dışında diğer gayrimenkul bilgileri hakkında daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Marmaris Gonenc Emlak

Yirmi yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe yer alan gonencemlak satılık kiralık konut villa arsa müstakil ev koy ada otel tipi gayrimenkulleri pazarlamaktadır. Portföyünde bulunan gayrimenkul ilanları sürekli periyodik olarak güncel tutulmaktadır. Yatırım amacıyla satılan tarla arsa arazi köy evleri ilgimiz 2008 başları uygulaması başlatılan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile artık daha çok villa inşaatınıa uygun arsalara yönelmiştir. Nitekim Selimiye Gonenc Emlak şubemiz bu yönde faaliyet içindedir. Sloganımız Danışmak Kazandırır olduğuna göre birikimlerimizden yararlanmanız bize ulaşmanızla mümkündür. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:366 / 759m2 / 900.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yılı aşan zamandır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist