Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Marmaris Emlak Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Gonenc Emlak selimiyebox bülteni düzenli güncellenen villa köy evleri müstakil ev bilgileri sunuluyor. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsa » İlan:580 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık villa arsası

Köy de projesi hazır, deniz manzaralı villa inşaatı için yasal izinleri alınır durumda, 2362 m2den oluşan satılık arsa, imarlı parsel. Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarihinde 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri bu gayrimenkul de geçerlidir. Yasal inşaat ruhsatı alınabilir. Onaylanmış projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon inşaatı yapılır.Teknik destek bilgi istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Emlak gösterme randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından yapılır, güvenli alışveriş tesis gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık arsa hakkında daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

24 yıl üzerinde gayrimenkul sektörüne danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Marmaris Emlak yanısıra Selimiye emlak ofisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 yılında geçiş dönemi yapılaşma koşullarının getirdiği legal villa müstakil ev inşaatının yapılabilmesi ortamında köy emlaklarını pazarlama ağırlık kazanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul konut imarlı arsalar güncellenerek portföyümüzde sunulmaktadır. Satılık gayrimenkul hızlı, değerinde fiyatla alıcılara ulaştırılmaktadır. Ücretsiz eksperlik hizmetimizden yararlanınız. Selimiebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:580 / 2.362m2 / Fiyatı 1.500.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi içinburadan emlak linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist