Satılık Arsa

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Selimiye satılık arsa ilanları güncel bilgilerle sunulmaktadır. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar» Arsa » İlan:623 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık emlak

Selimiye Köy yerleşim alanı içinde kalan, çift tarafdan kadastro yoluna cepheli, denize 98 metre mesafede tapuya tescil edilmiş olan bina temeli mevcut, deniz manzaralı satılık arsa, konumunda parsel. Çekme mesafesi kısmen kurtardığından taban oturumu 85 m2' den küçük olan bina inşaatı yapma olanağı bulunmaktadır. Satılık Arsa deniz manzarasına sahipdir.

01.02.1989 tarihinde kadastro çalışmaları Selimiye Köyünde başlatılmıştır. Nitekim; 24.07.2004 günü tahdit ve tesbit işlemleri tamamlanmıştır. 2009 tarihinde; 2672 dönüm, toplam 1590 parsel kesinleşme 27.08.1993 yılında tamamlanmış, 2492 parsel,6504 dönüm çalışmaları günümüze kadar sürdürülmektedir. Muğla İl Özel İdare tarafından, Bozburun Datça Plan Hükümlerine tabi olarak Geçiş Dönemi yapılaşma Koşulları kapsamında pek çok parsele arsa statüsü tanınmıştır. K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı kaapsamında kalan parseller, sit alanında ve kıyı şerit konunu kriterlerinin dışında kalma suretiyle, kadastro yoluna cepheli, 400m2 den küçük yüzölçümüne sahip olmamak kaydi ile, villa inşaatı yapabilme izni alabilirler. Koşullara uygun ev projesinin onaylanması ile, 85m2 taban oturumunu aşmamak üzere, iki katlı ev, çekme mesafeleri uygun olduğunda yüzme havuzu, 25m2 müştemilat yapılabilir. Kriterlerden bir tanesi uygunluk dışı ise inşaat izini verilmez. Selimiye satılık arsa için, İmar Bilgileri ve Sık Sorulan Sorular sayfalarımızda bu konu size daha fazla bilgi verecektir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmaris Gönenç Emlak

1994 yılından beri aktif olarak gayrimenkul sektöründeyiz. Danışmanlık hizmeti veren şirketimiz Selimiye Köyü arsa villa müstakil ev köy evleri satışı konusunda danışmanlık, satış süreci yönetimi gerçekleştirmektedir. Yer gösterme randevu alınarak acentemiz selimiyeemlak tarafından yapılmaktadır. Prensib gereği güvenli alışveriş tesis etmek üzere alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satış öncesi kazık çakma yöntemiyle hudut tesbiti, kadastro, tapu, Özel İdare' den kontrolların yapılması satılık emlak tüm arsalara uygulanması tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Birçok arsa sahipleri bu işlemleri yaptırmış, bir yıl geçerli imar durum belgesi almışlardır. Belgeye sahiplerinin arsa satış süreci daha hızlı olmaktadır.Lütfen daha çok bilgi, sorularınuız için bize ulaşınız.

Sitemize yapılan yeni satılık arsa ilanlarını bilmek ister misiniz? Selimiyebox Emlak Bültenine sol tarafdaki butona basarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Gayrimenkul sektöründen haberler, duyurular, fiyat analizleri, size ulaştırılır. İnteraktif sitemizden eleştiri öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya ağında selimiyeemlak hesaplarımızdan bizi takip edebilir, yarumlarınızı, beğeninizi bildirebilirsiniz. Düzenli yayınlanan Selimiyeemlak blog makalelerimizde sektörü izleyebilirsiniz. Selimiyenin dışında Türkiye güney sahillerinde satılık kiralık yüzlerce saatilik kiralik ilanlarını binlerce resim ile inceleyebilirsiniz. Profesyonel hizmetimizin kalitesinden, yıllar içinde oluşmuz deneyimlerimiz ve birikimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır. Marmariste satılık Emlak ve Selimiye satılık arsa ile köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul ilanları selimiyebox bülteninde güncellenerek yayınlanmaktadır.

İlan:623 / 424m2 / 900.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında bilgi içinburadan Emlak linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun zaman ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist