Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Gonenc Emlak Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri müstakil ev villa bilgileri selimiyebox bülteninde düzenli olarak güncellenerek sunuluyor. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Arsa » İlan:669 Sayfasındasınız.

Satılık Arsalar Selimiye

Deniz manzaralı villa, pansiyon inşaatı için yasal izinleri alınır durumda Selimiye Marmaris satılık arsa, 1450 m2 yüzölçüme sahip imarlı parsel.Revizyon İmar Planı kapsamında inşaat izini alınabilir.

Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır ve projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

Yer gösterme randevu alınarak Marmaris Selimiye Emlak Ofisi yetkilisi tarafından yapılacaktır. Şirket pensibi gereği güvenli alışveriş temini alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi esasdır. Satış öncesi kazık çakma yöntemiyle hudut tesbiti, kadastro, tapu dairesi, Özel idare' den kontrolların yapılması satılık tüm arsalar için tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Nitekim bazı arsa sahipleri işlemleri yaptırmış, bir yıl geçerlilik süresine sahip imar durum belgesini almışlardır. Belgeye sahip arsaların satış süreci diğerlerinden daha hızlı olmaktadır. Mugla Marmaris Selimiye satılık pansiyon köy evi yazlık müstakil ev inşaatına uygun arsa, yatırıma döneük satılık arsa hakkında bilgi için bize ulaşınız. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

İlan:669 / 1.450m2 / 900.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan beri ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist