Selimiye Satılık Arsa

Şirketimizin emlakçılık sektörü için oluşturduğu platform, interaktif bilgi datamızın bilgilendirmesiyle, yorum, analiz ve duyurularla ele alınmaktadır. Emlak ilanları ve Muğla Marmaris Selimiyede gayrimenkul bilgileri ile Gonenc Emlak selimiyebox bülteni Selimiye satılık arsa güncel bilgilerini sunuyor. Selimiyebox Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Emlak » İlan:116 Sayfasındasınız.

Selimiyede satılık arsa

Köy Yerleşim Alanı hudutları içinde kalan denize 100 metre mesafede yatırım amacı veya farklı kullanımlar için satışa sunulan 230m2 Selimiye satılık arsa Karavan yerleştirme, tekne park yeri vb amaçlı kullanımlara uygundur.İnşaat için uygun şartlara haiz değildir. Çünkü, 400m altında kalan parsellere yapılaşma izini verilmemektedir. Parsel yerleşim alanı içinde kalmaktadır. Yapılaşmaya uygun olmamasına karşın yine de bir değeri vardır.

Emlak randevu alınarak selimiyeemlak yetkilisi tarafından Selimiye satılık arsa için yer göstermesi yapılır, güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Tarafların anlaşması ardından, tapu dairesi, kadastro, özel ilare, milli emlak kontrolleri yapılır. GPS veya kazık çakma yöntemiyle gayrimenkul hudutları tesbit edilir. Bu prosedürün mutlaka uygulanması gerektiği tarafımızdan alıcı, satıcıya tavsiye edilir. Güven, kontrole engel değildir. ilanlar köy yerleşim alanında araziler tarlalar detaylı bilgilerle güncellenerek sunulmaktadır. Satılık arsa metrajı oldukça küçük olmasına karşın kullanım amacı açısından değer taşımaktadır. Yerleşim alanı içinde, denize yakın olması açısından satılık arsa ev inşaatı yapmak üzere kriterlere uygun değildir. Ancak; arsanın kullanımı veya komşu arsalardan diğeri ile tevhid yani birleştirme yapılması kazanım sağlayabilir. 400m üzerinde paresellerde kıyı şerit çizgisinden 150m mesafeden yakın olmayan arsaların satın alınması daha iyi olacaktır. Zira kıyı şerit kanunu koşulları izin vermemektedir. Ancak; tüm bunlara karşın satışa sunulan emlakın bir satış değeri olduğu da gerçekdir. Farklı kullanım amaçları için satın alınabilecek, yine de yatırım potansiyeline kendi çapında sahip satılık arsa olarak görülebilir.

Gonenc Emlak
1992 yılından beri Marmariste danışmanlık faaliyetinde bulunan şirket kurucularımız, francheising sistemi yapılanma çalışmaları gereği Köy de gayrimenkullerin pazarlanması etkinliğini öne çıkarmıştır. Bu kararın alınmasında 2007 sonrası imar plan uygulama çalışmalarındaki gelişmeler belirleyici olmuştur. Merkez ofisimiz resmi sitesinde yüzlerce satılık arsa, satılık imarlı arsa müstakil ev köy evleri sürekli güncel olarak yayındadır. Nitekim, Yerleşim alanında 235 m2 arsa 50.000-TL fiyat yanısıra 14.000m2 büyüklüğünde de satılık arsalar portföyümüzde mevcutdur. Lütfen satılık arsalar hakkında isteklerinizi bildiriniz. portföyümüzde yatırım amacına yönelik ve konut imarlı satılık arsa yanısıra kiralık satılık köy evi müstakil ev villa bilgileri de güncellenerek yenilenmiş durumda bulunmaktadır. Yeni kayıt edilen ilanlar dinamikdir. Yaşanan sürekli hareketlilik RSS özet akış sistemi tarafından sunulmaktadır. Sosyal medya üzerinden facebook ile twitter anlık yayın sunmaktadır. Yorumlarınız sorularınıza yer verilmektedir. İnteraktif Bilgi Bankası özelliğindeki sitemize yeni kayıt edilen emlaklar, imar bilgileri değişiklikleri, duyurular için bültenimize kayıt olmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:116 / 230m2 /150.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

satılık imarlı arsa

Bu ilan hakkında bilgi için buradan satılık emlak linkini tıklayınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist