Selimiye Satilik Emlak

Marmaris satılık emlak ilanları, Marmariste satılık villa arsası arazi yatırımcılara uygun emlaklar Selimiye bülteni Selimiyebox sunuyor. Düzenli güncellenen bilgiler izleyiciye doğru, taze sunulmaktadır. Alıcı satıcı buluşma platformu olarak interaktif sitemize öneri, eleştrilerinizle katkıda bulunmanız mümkündür. İsteklerinizi lütfen iletiniz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Emlak » İlan:125 Sayfasındasınız.

Selimiyede satılık arsa

Mugla Marmaris Selimiye Köyünde, ulaşımı kolay, denize sıfır konuma sahip, arsanın yanına kadar yolu bulunan, Kıyı Kenar Şerit Kanunu nedeniyle imar gelinceye kadar inşaat yapılamayan, resmi tapulu arsa.

3621/3830 Sayılı Kıyı Kanunu
Kanunun Kabul Tarihi: 04/04/1990 ; Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 17/04/1990 ; Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı: 20495 nolu olup, detay bilgilere kanunu inceleyerek ulaşmanız mümkündür. Bu konuda bize danışabilirsiniz.

Bilindiği üzere geçiş dönemi yapılaşma koşulları, tarla özelliğine sahip gayrimenkullere kriterlere uymak şartıyla arsa statüsü kazandırmıştır. Ciddi bir ihtiyaç böylece karşılanmıştır. Ayrıca kontrolsüz ve kaçak yapılaşmanın da önlenmesi amacına yönelik önemli adım atılmıştır. Geçici yapılaşma koşulları özellikle köy yerleşim alanı hududları içinde kalan emlaklarda 400m2 büyüklüğünde arsalara ev yapabilme olanağı tanırken, köy gelişme alanında kalan gayrimenkullerde ise 5000m2 üzerinde büyüklük aranmaktadır. Sadece metraj yeterli değildir. Sit alanı, tarımsal niteliği korunacak alan, orman hudutları dışında kalmak da gereksinmektedir. Aksine yasal gelişme olmadığı sürece ifraz da köylerde yasaklanmıştır.

Tapu sicil kanununda yapılmış olan değişikliklerle yabancıların köylerden şahıs adına arsa satın almaları yasaklanmıştır. Yasal olarak kurulmuş olan Türk Şirketi Köyde satilik emlak alabilir. Daha sonra şirket hisselerini yabancılara satarsa; yabancılar şirketin, onun sahip olduklarının sahibi olur. Şirketin türk, yabancı ortaklı olması da mümkündür. Doğrudan yabancı sermaye ile kurulan şirket de satın alma yapabilir. Şahıslara yasaklanan gayrimenkulün satın alınması bu yolla yasal olarak çözülebilmektedir. Yeni Türk Ticaret kanunu pek çok düzenleme getirmiştir. Limited Şirketlerin tek şahıs adına kurulması mümkündür. Ancak, bu yöntemle alın işlemi yapıldığında, şirket faaliyetsiz bile olsa her ay muhtasar beyannamesi verilmesi gerektiğinden muhasebeci ve hukuki danışmanlık için gayrimenkul mevzuatında yetkin avukat ile işbirliği yapılması gereksinmektedir. Selimiye satilik emlak, prosedürü için daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Gonenc Emlak
Gayrimenkul gösterme randevuyla selimiyeemlak tarafından yapılır, güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Köyde denize sıfır 6.300m2 satılık arsa 650.000-TL gayrimenkul ilanları yanısıra müstakil ev villa köy evleri portföyümüzde mevcutdur. Satılık arsalar konusunda lütfen isteklerinizi bildiriniz. Son kayıt edilen Selimiye satilik emlak ilanları için RSS özet akış sistemi ile izleme yapılabilir. Selimiyebox emlak bülteni üyelerine otomatik olarak yeni ilanlar kayıt edildiğinde bilgi ulaştırılır. Mugla Marmaris ,Selimiye satilik emlak, gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox bülteninde verilmektedir. Selimiye satilik emlak ilanları, Marmariste satılık villa arsası arazi yatırımcılara emlaklar Selimiyeemlak tarafından ücretsiz üyelik sistemiyle düzenli güncellenerek sunuyor.

İlan:125 / 6.300m2 / Satış fiyatı 650.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık emlak

selimiye emlak

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan şirketimize ulaşınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon, halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist