Satilik Emlak

Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmetini aktif biçimde sürdüren şirketimiz köylere de servis vermektedir. Mugla Marmaris Selimiye satilik emlak ilanları ve bölge hakkında bilgiler ile satılık arsa arazi fiyat analizleri gonenc emlak tarafından verilmektedir. Düzenli güncellenen portföyümüzden yararlanınız. Unutmayalım ki; danışmak kazandırır.

Ana Sayfa » Satılıklar » Emlak » İlan:680 Sayfasındasınız.

Selimiye Satılık Arsa

Selimiye köyü'nde deniz manzarasına sahip önü kapanmaz konumda 1080m2 satılık arsa satışa sunulmuştur. Sığ Liman istikametine gidilirken, yolun sol tarafında kalan parsel, bir cephesi boydan boya kadastro yoluna cephelidir. T.N.K.A Tarımsal Niteliği Korunacak Alan kapsamı içerisinde bulunan parsel bir kısmı K.G.A Köy Gelişme Alanı içindedir. Bugün için bu nedenle inşaat yapılamamaktadır. Ancak imar uygulamasına geçildiğinde, oldukça değerleneceği için satın alma opsiyonu güçlü bir gayrimenkul sınıfındadır. prim yapma açısından potansiyeli yüksek değerlendirilmektedir. Mevcut kıyı kenar şerit kanunu kapsamında, mesafe ile ilgili sorun bulunmamaktadır.

Selimiye satilik emlak ilanları hakkında bilgiler doğrudan satilik emlak sahibi ve ilgili kurumlardan elde edilen bilgilere dayanmaktadır. Telif hakları korunan bu bilgilerin ilgili sayfa linkini göstermeden, kaynak belirtmeden yayınlanması yasal değildir. Çünkü, bu bilgiler araştırma, değerlendirme, analiz, birikim, deneyim kısacası verilen emek ile oluşmuştur. Paylaşılmayan bilginin değeri yoktur denilecek kadar zayıfdır. Bu nedenle, sitemizdeki bilgilerin paylaşılmasından yanayız. Ancak; verilen emeğe saygı olarak, kaynağının belirtilmesi ve ilgili sayfa linkinin belirtilmesi şarttır.

Gonenc Emlak

Deniz manzaralı villa veya butik otel, apart tesis edilmesine yönelik inşaata uygun satılık emlak ilgi görmektedir. Yatırımcılar daha çok, geleceği olan, yüksek prim potansiyeli özelliğine sahip emlaklarla ilgilenmektedir. Devamlı ve düzenli güncellenen portföyümüzde, muhtelif seçenekler sunulmaktadır. Aradığınız özelliklerde bulunmayan gayrimenkul için talebinizi lütfen bize iletiniz. Yeni kayıt edilen ilanlar, RSS, Twitter, Facebook, hesaplarında duyurulmadan öncelikle talebini bırakanlara ulaşılmaktadır. Yeni ilan hakkında bilgi edinme önceliği talebini iletenlere aittir. Bu avantajdan yararlanmak kazançdır. Ayrıca; Bültenimiz datasında kayıtlı üyelere bildirimde bulunmaktadır. Bültenimizde sadece, ilanlar değil arşiv niteliğinde kaynak bilgiler yer almaktadır. Ne diyelim; pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:680 / 1.080m2 / Satış Fiyatı 150.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için bize buradan ulaşabilirsiz.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist