Marmaris Kiralik Ev Daire // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris kiralık ev ve kiralamaya verilen daire villa yazlık ile muhtelif bilgileri Selimiye Gönenç Emlak Bülteni ilanları veriliyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık Ev Daire

 • İlan No
  182
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  95
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  4
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Ev

Kiraya verildi. Sözleşme bitince tekrar kiraya verilecektir. Muğla Marmaris kiralık ev ve kiralamaya verilen daire villa yazlık ile muhtelif bilgileri Selimiye Gönenç Emlak Bülteni ilanları veriliyor. Marmarisde merkezde, Yat Limanına, ilk okula, çarşıya, plaja yakın kiralik daire aylık ödemeli kiraya verilecektir. Dört katlı apartmanın dördünce katında, çatı dairesi 95m2 kullanım alanına sahiptir. Girişte antre vardır. Yerler birinci sınıf fayans zemin özelliğindedir. İç kapılar doğal görünümlü vernikli ahşaptır. Dış doğramalar beyaz aliminyum kullanarak yapılmıştır. İki adet yatak odası vardır. Salon geniş olup, amerikan mutfak yer almaktadır. Mutfak mdf'den yapılmış lake boyalıdır. Üzerinde aspiratör çalışır durumdadır. Teras ise evin en kullanışlı, oldukça geniş alanı olan bölümüdür. Kiraya verilecek olan ev, banyoda elektrikli şofben yenilenmiştir.

Kiralama Koşulları

Aile apartmanında bulunan gayrimenkul, merdiven temizliği, elektrik aydınlatma otomat giderlerini kapsayan daire başına her ay müşterek giderleri karşılamaya yönelik aidat ödenmektedir. Apartman aidatı düzenli aylık ödenir. Güvenlik açısından, genel mahaller kamera kayıt altındadır. Evin gösterilmesi emlak şirketi aracılığı ile yapılmaktadır. Kiralama koşulları; ilk ay kira peşin, bir aylık kira tutarı kadar depozit ile fatura karşılığı emlak hizmet bedeli alınır. Kiralama süresi için sorun yoktur. Yıllık kira kontratı tanzim edilir ancak; erken tahliye talebi halinde, bir ay önceden haber verme zorunluluğu vardır. Merkezde çarşıya, yat limanına yakın Marmaris kiralık ev aylık  düzenli ödeme koşuluyla kiraya verilecektir. Sorularınız, alternatif talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Marmaris Gönenç Emlak Şirketi

Sezon başında Marmaris kiralık ev talepleri son derece yoğundur. Yaz mevsiminde ise, nerede ise ev bulmak çok zordur. Arz yetersizliğinden dolayı durgun piyasa sezon sonu tekrar talep yükselmesine tanık olur. Ancak bu son süreç, kiracılar için daha avantajlıdır. Çünkü; yokluktan ne bulursam kiralamak yerine, isteklerine, fiyatına uygun olanı arama ve alternatifler içinden seçme olanağı söz konusudur. Yer gösterme tutanağı tanzim edilerek, Marmaris kiralık ev şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli kiralama işlemi yapılabilmesi amacıyla kiracı ve kiralayan karşılıklı görüştürülür.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita