Marmariste Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Selimiye Gönenç Emlak Muğla Marmariste satılık arsa arazi ve gayrimenkul ilanları ile müstakil ev imarlı parsel bilgileri sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmariste Satılık Arsa

 • İlan No
  466
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3786
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Emlak

Selimiye Gönenç Emlak Muğla Marmariste satılık arsa arazi ve gayrimenkul ilanları ile müstakil ev imarlı parsel bilgileri sunulmaktadır. Selimiye Mahallesi Marmaris'ten 40km mesafe uzaklıktadır. Satılık arazi, kadastro yoluna sınırı bulunmaması nedeniyle konut inşaat izini alınamaz. Ancak; Selimiye gayrimenkul yatırımı açısından prim yapma potansiyeli vardır. K.G.A. Köy Gelişme Alanı hudutları içinde bulunan,satılık arsa şahıs adına tapudan tescil edilmiştir.

Emlak Yatırımı

Arsanın bulunduğu yer Marmaris Emlak Bozburun ana caddesine 565metre, kuş uçumu olarak denize uzaklığı ise, 1500metredir. gayrimenkul, teknik açıdan, kadastro haritasındaki mevki T.N.K.A. Tarımsal Niteliği Korunacak Alan hudutları içinde kalmaktadır. Bu nedenle yasal inşaat izini alınması mümkün değildir. Yatırım amacına yönelik satınalma düşünülebilir. Uzun vadede T.N.K.A. kapsamı dışına çıkarılır ise prim yapabilir.

Gönenç Emlak Selimiye Gayrimenkul Danışmanlığı

Şirketimiz Marmaris ve güney sahillerinde 28 yıl üzerinde gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmaris Ticaret odası üyesi olan Gönenç Emlak yoğun talepler üzerine 2008 yılında Selimiye Emlak net sitesini yayınına karar vermiştir. Doğru bilgiyi sunmak, satılık kiralık emlak ilanlarını üyelerine ve müşterilerine hızlı ulaştırmak, imar bilgileri, sektör haberleri, piyasa gelişmelerini ve fiyat analizlerini sunmak amacı gereği platform oluşturduk. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Selimiyebox Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita