Satılık Konut Ev villa arsası // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye Emlak Piyasası satılık yatırım arsası ve gayrimenkul ilanları ile Gönenç Emlak Şirketi tarafından güncel ilanlar sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Satılık Yatırım Arsası

 • İlan No
  300
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  8450
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Muğla Satılık Emlak

Muğla Marmaris Selimiye Emlak Piyasası satılık yatırım arsası ve gayrimenkul ilanları ile Gönenç Emlak Şirketi tarafından güncel ilanlar sunulmaktadır.Satılık arsa 84501m2 değerli mülk.Marmaris Selimiye Köyüne gelmeden yolun sag tarafından başlayan hafif meyille gerilere doğru genişleyen, kırsal yerleşim alanı içinde bulunan arazi. Satılık arsa, 3621/3680 sayılı kıyı kanunu belirlediği koşullar içinde kalmaktadır. 1/1000, 1/5000 uygulama planları tamamlanarak onanmasından sonra büyük prim yapma özelliğine sahip gayrimenkul önü kapanmaz deniz manzarasına sahiptir. Kadastro yoluna cepheli, sınırı olması avantajdır.

İmar Durumu

Köy girisinden önce, Erle Koyu Mevkisinde, yola cephesi bulunan, yatırıma uygun  Selimiye satılık arsa. Parsele henüz imar gelmemiştir. Ancak yönetmelik değişikliğiyle arazi, tarla konumundaki emlaklar arsa statüsü kazanmıştır. Legal villa inşaatı yapılması mümkün olabilir. Revizyon İmar Planındaki yeri hakkında bilgi için imar durum belgesi Marmaris Belediyesi'nden alınabilir.

Selimiye Emlak

Yatçıların uğrak yeri olan köye son zamanlarda oldukça yoğun ilgi görülmektedir. Nerede ise Marmaris'in banliyösü haline gelen köye dışarıdan gelerek yerleşen pek çok aile vardır. Yasal inşaat yapılmadan önce tapuda kargir ev yada köy evi olarak tescil edilmiş emlaklar restorasyon yapılarak kullanılıyordu. Ancak, inşaat izini alınarak villa inşaatı serbest olunca arsalara talep arttı. Yazlık ev ya da sürekli yaşamak üzere aileler satınalmaları yoğunlaştırdı. Yasal ev inşaatı için arsa statüsü kazanılmış arsa olması şarttır.

Revizyon İmar Planı

Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kriterlerine uygun arsadır. Taban oturumu 85 m2 ve 85 m2 ikinci kat, villa yapılır Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır ve projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Düzenli yayınlanan Marmaris Emlak Bulteni bölgemizden gayrimenkul sektör haberleri sunmaktadır. Yeni eklenen arsa ilanları duyurulmaktadır.Tavsiyemiz izlemeniz.

Gönenç Emlak Şirketi Fırsatları

Satılık gayrimenkul gösterilmesi firma yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli alışveriş temini amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Muğla Marmaris Selimiye Köyü satılık arsalar deniz manzaralı arsa gayrimenkul arazi ilanları portföyümüzde yer almaktadır. Müstakil ev villa taş ev köy evleri kiralık ev tipi gayrimenkul bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Düzenli güncellenen sitemizde sorularınızı, taleplerinizi bize ulaşın sayfasından lütfen iletiniz. Selimiyebox Gönenç Emlakçılık şirketinin periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita